Igloo Stay Edachira

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Kanayannur met volledig uitgeruste spa

Kies datums om prijzen te bekijken

Enjoy your visit to Kanayannur with a stay at Igloo Stay Edachira. Guests can be pampered with spa services at the spa.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Sportschool
  • Wasserij
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Op verzoek
  • Volledig uitgeruste spa
  • Fitnessfaciliteiten
  • Businesscentrum
  • 24-uurs receptie
  • Een geldautomaat/bankservice
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte
De huidige prijs is € 17
inclusief belastingen en toeslagen
23 sep - 24 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard eenpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar

Elite driepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 Twijfelaar en 1 kingsize bed

Elite tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Elite tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Elite tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 twijfelaars

Elite eenpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Edachira Rd Thengod, Kanayannur, KL, 682030

In de buurt

  • Wonderla - 4 min. rijden - 4.9 km
  • Chittilappilly Square - 10 min. rijden - 9.1 km
  • Heuvelpaleis - 16 min. rijden - 12.0 km
  • Lulu-winkelcentrum - 20 min. rijden - 16.5 km
  • Chottanikkara Bhagavathy Temple - 22 min. rijden - 18.0 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven van Cochin (COK): - 48 min. rijden
  • Vyttila Station - 14 min. rijden
  • Station Cochin Marshling Yard - 16 min. rijden
  • Station Tirunettur - 19 min. rijden

Restaurants

  • ‪1947 Indian Restaurant - ‬4 min. rijden
  • ‪Just TIFFIN'S - ‬5 min. rijden
  • ‪Caravan Ice Cream Shop - ‬11 min. wandelen
  • ‪Alakapuri Restaurant - ‬5 min. rijden
  • ‪Utsav Food Court - ‬16 min. wandelen

Over deze accommodatie

Igloo Stay Edachira

  • Enjoy your visit to Kanayannur with a stay at Igloo Stay Edachira. Guests can be pampered with spa services at the spa.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 16 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Accommodatie-voorzieningen

Werken tijdens je reis

  • Een businesscentrum

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een geldautomaat/bankservice
  • Fitnessfaciliteiten
  • Een volledig uitgeruste spa

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Een plafondventilator

Slaap lekker

  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Speciale voorzieningen

Spa

Dit hotel beschikt over een lokale spa genaamd Beaufit360 die allerlei spabehandelingen aanbiedt. De spa is dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Igloo Stay Edachira?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Igloo Stay Edachira?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Igloo Stay Edachira?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Igloo Stay Edachira en omgeving zoal te doen?

Igloo Stay Edachira heeft een volledig uitgeruste spa en een fitnesscentrum.

Beoordelingen

Beoordelingen over Igloo Stay Edachira

10

Uitzonderlijk

9,0

Netheid

10

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Had a wonderful time in the property. Enjoyed the stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good hotel for its price. No extra bedsheet between the bed skirt and the blanket, so you are sleeping under a blanket which may not have washed forever.