Be Youth Villa

Accommodatieklasse: 2
In de omgeving van Markt van Da Lat

Kies datums om prijzen te bekijken

At Be Youth Villa, you'll be within a 10-minute drive of Da Lat Market. You'll have free perks like WiFi and self parking.

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Op verzoek
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Een tuin
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Geluiddichte muren
  • Gratis toiletartikelen
  • Een haardroger
De huidige prijs is € 8
inclusief belastingen en toeslagen
23 okt - 24 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Superior tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op bergen

  • Uitzicht op de bergen
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe vierpersoonskamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
66 Duong Bach Dang, Lang Biang - Da Lat, Lam Dong, 66000

In de buurt

  • Kerk van Domaine de Marie - 8 min. rijden - 3.0 km
  • Markt van Da Lat - 9 min. rijden - 3.4 km
  • Meer van Xuan Huong - 9 min. rijden - 3.4 km
  • Bloementuinen van Dalat - 11 min. rijden - 4.1 km
  • Tuyen Lam-meer - 22 min. rijden - 10.8 km

Lokaal vervoer

  • Da Lat (DLI-Lien Khuong) - 44 min. rijden
  • Station Da Lat - 20 min. rijden

Restaurants

  • ‪quán xưa dalat - ‬3 min. rijden
  • ‪Lò Quay Cường My - ‬19 min. wandelen
  • ‪Barn House BBQ & Beer - ‬3 min. rijden
  • ‪Nhà hàng tiệc cưới Thắng Lợi - Đà Lạt - ‬3 min. rijden
  • ‪Cà phê Bình Bông Bụp - ‬20 min. wandelen

Over deze accommodatie

Be Youth Villa

  • At Be Youth Villa, you'll be within a 10-minute drive of Da Lat Market. You'll have free perks like WiFi and self parking.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 15 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tot op elk moment
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een tuin

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Pantoffels

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Be Youth Villa?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Be Youth Villa?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Be Youth Villa?

Inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Be Youth Villa en omgeving zoal te doen?

Be Youth Villa heeft een tuin.

Beoordelingen

Beoordelingen over Be Youth Villa

2,0

2,0

Netheid

2,0

Voorzieningen

2,0

Personeel en service

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

사진과 많이 달라요 지저분하고 낡았습니다 직원은 항상 자리를 비워두고 없습니다 많이 불편했어요