Geheel appartement
Apartment Matkovic 2
Accommodatieklasse: 2
Appartement in Jadranovo
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Apartment Matkovic 2





Enjoy your visit to Jadranovo with a stay at this apartment. Guests can take a dip in the seasonal outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks.
Geheel appartement
1 slaapkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(1)
Voornaamste voorzieningen (1)
- Seizoensgebonden buitenzwembad
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Boarding House Lucija
Kostrena
Boarding House Lucija
Kostrena
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.6 van 10, Goed, 65 beoordelingen
7,6
Goed
65 beoordelingen
De prijs is € 62
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Apartments Villa Grande
Dramalj
Apartments Villa Grande
Dramalj
- Zwembad
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

City Seaview Apartment Vigo
Rijeka
City Seaview Apartment Vigo
Rijeka
- Niet-roken

Pool And Garden Apartment Happy Sound
Rijeka
Pool And Garden Apartment Happy Sound
Rijeka
- Zwembad
- Keuken
- Gratis parkeren
- Airconditioning

Apartman Mistral 4
Crikvenica
Apartman Mistral 4
Crikvenica
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Modena Maris Apartments
Opatija
Modena Maris Apartments
Opatija
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 26 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
26 beoordelingen
De prijs is € 152
€ 152
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Apartments Alin
Dramalj
Apartments Alin
Dramalj
- Zwembad
- Kitchenette
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling

Apartment City Harmony
Rijeka
Apartment City Harmony
Rijeka
- Keuken
- Wasserij
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 75
€ 75
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep

Apartment Linda
Grizane
Apartment Linda
Grizane
- Zwembad
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Apartment Ela
Kostrena
Apartment Ela
Kostrena
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

8 Ul. Ive Lole Ribara, Jadranovo, Primorsko-goranska županija, 51264
In de buurt
- beach near Jadranovo - 6 min. rijden - 2.1 km
- beach near Šiljevica - 6 min. rijden - 2.1 km
- Strand van Crikvenica - 15 min. rijden - 12.0 km
- Krk-brug - 16 min. rijden - 13.2 km
- Automotodrom Grobnik Doo - 38 min. rijden - 33.2 km
Lokaal vervoer
- Rijeka (RJK) - 15 min. rijden
- Pula (PUY) - 99 min. rijden
- Zagreb (ZAG) - 133 min. rijden
- Station Škrljevo - 20 min. rijden
- Station Plase - 24 min. rijden
- Station Rijeka - 31 min. rijden
Restaurants
- Shumizza - 15 min. rijden
- Bistro Fantasy - 14 min. rijden
- Caffe Bar Frankopan - 18 min. rijden
- Restoran Millenium - 14 min. rijden
- Pizzeria "Porto Re - 11 min. rijden
Over deze accommodatie
Apartment Matkovic 2
- Enjoy your visit to Jadranovo with a stay at this apartment. Guests can take a dip in the seasonal outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 1 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 14.00 uur en 20.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Gajevo šetalište 48, Dramalj].
- Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
- Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
- Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Een seizoensgebonden buitenzwembad
Internet
- Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse (openlucht)
Slaapkamers
- 1 slaapkamer
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij dit appartement?
Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit appartement?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit appartement?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Apartment Matkovic 2 en omgeving zoal te doen?
Apartment Matkovic 2 heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
In wat voor omgeving bevindt Apartment Matkovic 2 zich?
Apartment Matkovic 2 ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Kvarnergolf.