Particuliere eigenaar
Mangungumete Motel
Accommodatieklasse: 3
Motel in Magungumete
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Mangungumete Motel





Mangungumete Motel is a great choice for a stay in Magungumete. You'll have free perks like WiFi and self parking.
Populaire voorzieningen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
Voornaamste voorzieningen
(8)
Voornaamste voorzieningen (8)
- Dagelijks
- Ontbijt beschikbaar
- 24-uurs receptie
- Een geldautomaat/bankservice
- Microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte
- Koelkast in de gemeenschappelijke ruimte
- Hulp bij uitstappen/tickets
- Tv in de gemeenschappelijke ruimte
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Een kitchenette
- Privébadkamers
- Een zitruimte
- Dagelijkse schoonmaak
- Verduisterende gordijnen
- Klimaatregeling voor airconditioning
De huidige prijs is € 28
€ 28
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Superior studio
- 31 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Dona Ana Hotel
Vilanculos
Dona Ana Hotel
Vilanculos
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
8.8 van 10, Uitstekend, 11 beoordelingen
8,8
Uitstekend
11 beoordelingen
De prijs is € 103
€ 103
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Vilanculos Beach Lodge
Vilanculos
Vilanculos Beach Lodge
Vilanculos
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Luchthaventransfer
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 69 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
69 beoordelingen

Villas do Indico Eco - Resort & Spa Lodge
Vilanculos
Villas do Indico Eco - Resort & Spa Lodge
Vilanculos
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 76 beoordelingen
8,4
Zeer goed
76 beoordelingen
De prijs is € 74
€ 74
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Aguia Negra
Vilanculos
Aguia Negra
Vilanculos
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.0 van 10, 3 beoordelingen
6,0
3 beoordelingen
De prijs is € 284
€ 284
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

Bahia Mar Boutique Hotel
Vilanculos
Bahia Mar Boutique Hotel
Vilanculos
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 61 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
61 beoordelingen
De prijs is € 255
€ 255
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

cosybe villas Accmmodation
Tofo
cosybe villas Accmmodation
Tofo
- Gratis wifi
De prijs is € 48
€ 48
inclusief belastingen en toeslagen
22 sep - 23 sep

Ancora Boutique Hotel
Vilanculos
Ancora Boutique Hotel
Vilanculos
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 110
€ 110
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Hotel Bom Amigo
Inhambane
Hotel Bom Amigo
Inhambane
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 3 beoordelingen
8,8
Uitstekend
3 beoordelingen
De prijs is € 44
€ 44
inclusief belastingen en toeslagen
15 sep - 16 sep

Casa do Capitao
Inhambane
Casa do Capitao
Inhambane
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
8.6 van 10, Uitstekend, 13 beoordelingen
8,6
Uitstekend
13 beoordelingen

Blue Moon Beach Holiday Resort
Jangamo
Blue Moon Beach Holiday Resort
Jangamo
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
7.8 van 10, Goed, 6 beoordelingen
7,8
Goed
6 beoordelingen
De prijs is € 63
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Bairro Silva, Magungumete, Inhambane Province, 1305
Lokaal vervoer
- Vilanculos (VNX) - 61 min. rijden
Over deze accommodatie
Mangungumete Motel
- Mangungumete Motel is a great choice for a stay in Magungumete. You'll have free perks like WiFi and self parking.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 20 dit motel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 14.00 uur en 23.30 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
- Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan*
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))
Parkeren
- Gratis beveiligde, openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- À la carte ontbijt (toeslag) dagelijks 06.30 uur–09.30 uur
- Een gemeenschappelijke microgolfoven
- Een gemeenschappelijke koelkast
Diensten
- Een 24-uurs receptie
- Hulp bij uitstappen/tickets
Voorzieningen
- Een geldautomaat/bankservice
- Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Toegankelijkheid
- ???
- ???
- 20 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen ter plaatse
- Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
- Goed verlicht pad naar de ingang
- Pad naar ingang zonder trappen
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Klimaatregeling voor airconditioning
- Een strijkplank/strijkijzer op verzoek
- Vliegenramen
- Wasmiddel
Slaap lekker
- Verduisterende gordijnen
Heerlijk genieten
- Massages in de kamer
- Balkons of terrassen
- Een zitruimte
Jezelf opfrissen
- Privébadkamers
- Douche
- Gratis toiletartikelen
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Een bureau
- Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))
Eten en drinken
- Een kitchenette
- Kookgerei, borden en bestek
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Restitueerbare borgsommen
- Vóór het inchecken dien je een schadeborgsom van USD 100 te betalen
Optionele extra's
- Er wordt à la carte ontbijt aangeboden tegen een toeslag van USD 5 per persoon (geschat bedrag)
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Borgsom voor huisdieren: USD 20 per verblijf
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 10 per huisdier, per nacht
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Mangungumete Motel?
Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 10 per huisdier, per nacht. Daarnaast wordt er een borgsom van USD 20 per verblijf gevraagd. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Mangungumete Motel?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Mangungumete Motel?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Heeft Mangungumete Motel kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?
Ja, elke kamer heeft een kitchenette met kookgerei.
Heeft Mangungumete Motel ook buitenruimtes?
Ja, elke kamer heef een balkon of patio.