Jata Hotel

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel aan het meer met 2 bars/lounges, in de buurt van Kabelbaan

Kies datums om prijzen te bekijken

Featuring a rooftop terrace, Jata Hotel puts you within a 10-minute drive of Skanderbeg Square and Cable Car. Guests looking for a bite to eat can check out the restaurant, and the 2 bars/lounges are nice spots to grab a drink at the end of the day. Other highlights include 2 coffee shops/cafes, a snack bar/deli, and a garden.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Op verzoek
  • Restaurant en 2 bars/lounges
  • Dakterras
  • Ontbijt beschikbaar
  • 2 koffiebars/cafés
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Snackbar/deli
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Een tuin
  • Verduisterende gordijnen
  • Kabelzenders
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Een snackbar/deli
De huidige prijs is € 49
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Deluxe driepersoonskamer, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, gedeeltelijk uitzicht op meer

  • Gedeeltelijk uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, gedeeltelijk uitzicht op meer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Gedeeltelijk uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, gedeeltelijk uitzicht op meer

  • Gedeeltelijk uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe driepersoonskamer, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, gedeeltelijk uitzicht op meer

  • Gedeeltelijk uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • 22 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • 22 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • 22 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Rruga Agush Gjergjevica, Tirana, Qarku i Tiranës, 1002

In de buurt

  • Farka-meer - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Winkelcentrum Toptani - 6 min. rijden - 4.5 km
  • Skanderbeg-plein - 7 min. rijden - 4.9 km
  • Stadion Air Albania - 7 min. rijden - 5.2 km
  • Pyramid - 7 min. rijden - 5.2 km

Lokaal vervoer

  • Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 37 min. rijden
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Wake Up Bar - ‬6 min. rijden
  • ‪Pizza 3Dddi' - ‬6 min. rijden
  • ‪Capitol - ‬8 min. rijden
  • ‪Mrizi i Zanave - ‬7 min. rijden
  • ‪Lej & Laj - ‬5 min. rijden

Over deze accommodatie

Jata Hotel

  • Featuring a rooftop terrace, Jata Hotel puts you within a 10-minute drive of Skanderbeg Square and Cable Car. Guests looking for a bite to eat can check out the restaurant, and the 2 bars/lounges are nice spots to grab a drink at the end of the day. Other highlights include 2 coffee shops/cafes, a snack bar/deli, and a garden.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 6 dit hotel
    • Verdeeld over 3 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en middernacht
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
    • De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 23.00 uur.
    • Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 10 meter afstand
    • Parkeergelegenheid op straat beschikbaar
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur lang)*
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Continentaal ontbijt (toeslag) dagelijks 08.00 uur–10.00 uur
  • 2 bars/lounges
  • 2 koffiebars/cafés
  • Een restaurant
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Dinergelegenheden voor koppels
  • Privé-picknicks
  • Een snackbar/deli

Activiteiten

  • Fiets- en wandelroutes

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Een bagageopslagruimte
  • Romantische pakketten

Voorzieningen

  • Bouwjaar: 2020
  • Een dakterras
  • Een tuin
  • Een receptieruimte
  • Tuinmeubelen

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 43 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Minibars (met enkele gratis items)
  • Pantoffels
  • Vliegenramen

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Eten en drinken

  • Een champagnedienst
  • Gratis flessenwater
  • Een eettafel

Meer

  • Toegang via buitengalerij
  • Gedeelde accommodaties
  • Reisgidsen/tips

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.45 per persoon, per nacht.

Optionele extra's

  • Er wordt continentaal ontbijt aangeboden tegen een toeslag van EUR 6 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen (geschatte bedragen)
  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 20 per voertuig (enkele reis, ruimte voor 4 personen)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Jata Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Jata Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Jata Hotel een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 20 per voertuig, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Jata Hotel?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar. Daarnaast kun je in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Jata Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Grand Casino Tirana (8 min. rijden) en Arena Casino (8 min. rijden).

Wat is er in Jata Hotel en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals wandelen. Je vindt hier voorzieningen zoals 2 bars/lounges en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Jata Hotel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Jata Hotel zich?

Jata Hotel ligt op slechts 12 minuten loopafstand van Farka-meer.