Marines Memorial Club & Hotel

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een binnenzwembad, in de buurt van Lombard Street

Kies datums om prijzen te bekijken

Marines Memorial Club & Hotel puts you in a great location, within a 15-minute walk of Union Square and San Francisco Museum of Modern Art. The indoor pool is a great spot to take a dip, and guests can grab a bite to eat at Chesty's Bar & Grill, which serves American cuisine and is open for breakfast and dinner. Other highlights include a fitness center and a bar/lounge. Public transportation is just a short walk: Powell St & Post St Stop is 3 minutes and Powell St & Sutter St Stop is 3 minutes.

Beoordelingen

9,6 van 10, Populair
Geweldige beoordelingen van reizigers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Op verzoek
  • Restaurant en bar/lounge
  • Binnenzwembaden
  • Fitnessfaciliteiten
  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Bibliotheek
  • Een waterdispenser
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Een koelkast
  • Privébadkamers
  • Een wasserij
  • Een lift
  • Een bad of douche
  • Klimaatregeling voor airconditioning
De huidige prijs is € 211
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 queensize bed, niet-roken, privébadkamer

9,0 van 10
Fantastisch
(24 beoordelingen)
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken, privébadkamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
609 Sutter St, San Francisco, CA, 94102

In de buurt

  • Union Square - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • 450 Sutter Building - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Westin St Francis Hotel Glass Elevators - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • SF Masonic Auditorium - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Grace Cathedral - 6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • San Francisco International Airport (SFO) - 29 min. rijden
  • San Carlos, CA (SQL) - 29 min. rijden
  • Concord, California (CCR-Buchanan Field) - 35 min. rijden
  • Oakland, California (OAK-Oakland Intl.) - 36 min. rijden
  • Station Bayshore - 9 min. rijden
  • Station 22nd Street - 14 min. rijden
  • Station San Francisco - 26 min. lopen
  • Tramhalte Powell St & Post St - 3 min. lopen
  • Tramhalte Powell St & Sutter St - 3 min. lopen
  • Tramhalte Powell St & Geary Blvd - 4 min. lopen

Restaurants

  • ‪Golden Gate Tap Room - ‬3 min. wandelen
  • ‪7-Eleven - ‬2 min. wandelen
  • ‪Pacific Cocktail Haven - ‬2 min. wandelen
  • ‪Cocobang - ‬3 min. wandelen
  • ‪Bluestone Lane - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Marines Memorial Club & Hotel

  • Marines Memorial Club & Hotel puts you in a great location, within a 15-minute walk of Union Square and San Francisco Museum of Modern Art. The indoor pool is a great spot to take a dip, and guests can grab a bite to eat at Chesty's Bar & Grill, which serves American cuisine and is open for breakfast and dinner. Other highlights include a fitness center and a bar/lounge. Public transportation is just a short walk: Powell St & Post St Stop is 3 minutes and Powell St & Sutter St Stop is 3 minutes.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 138 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 16.00 uur en op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Alleen bepaalde kamers. Je kunt huisdiervriendelijke kamers aanvragen door contact op te nemen met het nummer in de boekingsbevestiging*
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
    • 24 uur parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 76 meter afstand (USD 110 per dag)
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt dagelijks ontbijt 07.30 uur–09.30 uur
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Een waterdispenser

Werken tijdens je reis

  • Een businesscentrum
  • Vergaderruimtes

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een bibliotheek
  • Fitnessfaciliteiten
  • Een binnenzwembad

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 40
  • ???

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 42 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Een strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Bad of douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Een koelkast

Meer

  • Een kluis

Speciale voorzieningen

Dineren

Chesty's Bar & Grill is gespecialiseerd in Amerikaanse gerechten en is geopend voor ontbijt en diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Happy hour is voorzien. Reserveren is verplicht. Op bepaalde dagen geopend.

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 35 per huisdier, per nacht

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor USD 110 per dag (76 meter verderop, 24 uur geopend)
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 21.00 uur
  • Gasten jonger dan 21 jaar oud worden niet tot de fitnessfaciliteiten toegelaten

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Marines Memorial Club & Hotel ?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Van 06.00 uur tot 21.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Marines Memorial Club & Hotel ?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 35 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Marines Memorial Club & Hotel ?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Marines Memorial Club & Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt San Pablo Lytton Casino (22 min. rijden).

Wat is er in Marines Memorial Club & Hotel en omgeving zoal te doen?

Marines Memorial Club & Hotel heeft een binnenzwembad en een fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Marines Memorial Club & Hotel ?

Ja, Chesty's Bar & Grill heeft Amerikaanse gerechten.

In wat voor omgeving bevindt Marines Memorial Club & Hotel zich?

Marines Memorial Club & Hotel ligt op slechts 3 minuten lopen van Tramhalte Powell St & Post St en 15 minuten loopafstand van Moscone Convention Center.