Premier Inn Bournemouth/Ferndown
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Ferndown
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Premier Inn Bournemouth/Ferndown





At Premier Inn Bournemouth/Ferndown, you'll be within a 10-minute drive of New Forest National Park.
Beoordelingen
6,06,0 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
- Niet-roken
Voornaamste voorzieningen
(3)
Voornaamste voorzieningen (3)
- Op verzoek
- 24-uurs receptie
- Een bagageopslagruimte
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven
Alle foto's voor Familie vierpersoonskamer laden

Familie vierpersoonskamer
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
Alle foto's voor Familie driepersoonskamer laden

Familie driepersoonskamer
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijk bad laden

Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijk bad
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijke douche laden

Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijke douche
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
Kamer
- Max. aantal: 4
Kamer
- Max. aantal: 4
Kamer
- Max. aantal: 8
Gelijkaardige accommodaties

Laguna Hotel
Bournemouth
Laguna Hotel
Bournemouth
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
7.2 van 10, Goed, 1.091 beoordelingen
7,2
Goed
1.091 beoordelingen
De prijs is € 56
€ 56
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Hampton by Hilton Bournemouth
Stadscentrum van Bournemouth
Hampton by Hilton Bournemouth
Stadscentrum van Bournemouth
- Gratis ontbijt
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 1.047 beoordelingen
9,0
Fantastisch
1.047 beoordelingen
De prijs is € 98
€ 98
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

ibis Styles Bournemouth
Stadscentrum van Bournemouth
ibis Styles Bournemouth
Stadscentrum van Bournemouth
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
7.8 van 10, Goed, 1.000 beoordelingen
7,8
Goed
1.000 beoordelingen
De prijs is € 64
€ 64
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Hotel Celebrity Bournemouth East Cliff by Villare Hotels
Stadscentrum van Bournemouth
Hotel Celebrity Bournemouth East Cliff by Villare Hotels
Stadscentrum van Bournemouth
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Bar
8.0 van 10, Zeer goed, 1.015 beoordelingen
8,0
Zeer goed
1.015 beoordelingen
De prijs is € 64
€ 64
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Carrington House Hotel
Bournemouth
Carrington House Hotel
Bournemouth
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.6 van 10, 1.000 beoordelingen
6,6
1.000 beoordelingen
De prijs is € 55
€ 55
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

THE GROVE HOTEL
Stadscentrum van Bournemouth
THE GROVE HOTEL
Stadscentrum van Bournemouth
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
- 24/7 receptie
9.0 van 10, Fantastisch, 411 beoordelingen
9,0
Fantastisch
411 beoordelingen
De prijs is € 68
€ 68
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Village Hotel Bournemouth
Bournemouth
Village Hotel Bournemouth
Bournemouth
- Zwembad
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
7.8 van 10, Goed, 1.003 beoordelingen
7,8
Goed
1.003 beoordelingen
De prijs is € 84
€ 84
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Boscombe Spa Hotel
Boscombe
Boscombe Spa Hotel
Boscombe
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
- Niet-roken
8.4 van 10, Zeer goed, 282 beoordelingen
8,4
Zeer goed
282 beoordelingen
De prijs is € 82
€ 82
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Holiday Inn Bournemouth by IHG
Stadscentrum van Bournemouth
Holiday Inn Bournemouth by IHG
Stadscentrum van Bournemouth
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
- Verbonden kamers beschikbaar
8.6 van 10, Uitstekend, 1.001 beoordelingen
8,6
Uitstekend
1.001 beoordelingen
De prijs is € 82
€ 82
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Applewood Hotel
Stadscentrum van Bournemouth
Applewood Hotel
Stadscentrum van Bournemouth
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
9.0 van 10, Fantastisch, 759 beoordelingen
9,0
Fantastisch
759 beoordelingen
De prijs is € 85
€ 85
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Ringwood Road, Tricketts Cross, Ferndown, England, BH22 9BB
In de buurt
- Avon Heath Country Park - 4 min. rijden - 4.6 km
- Moors Valley Country Park - 5 min. rijden - 5.3 km
- Motorsport Simulation Group - 6 min. rijden - 5.7 km
- Knoll Gardens - 7 min. rijden - 6.4 km
- New Forest National Park - 10 min. rijden - 11.3 km
Lokaal vervoer
- Bournemouth (BOH-Internationale luchthaven Bournemouth) - 16 min. rijden
- Southampton (SOU) - 39 min. rijden
- Station Holton Heath - 21 min. rijden
- Wareham Station - 24 min. rijden
- Bournemouth Station - 25 min. rijden
Restaurants
- McDonald's - 1 min. wandelen
- Pure Drop - 3 min. rijden
- West Moors Social Club - 4 min. rijden
- Tap & Railway - 3 min. rijden
- Avon Heath Cafe - 4 min. rijden
Over deze accommodatie
Premier Inn Bournemouth/Ferndown
- At Premier Inn Bournemouth/Ferndown, you'll be within a 10-minute drive of New Forest National Park.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 50 dit hotel
- Verdeeld over 2 verdiepingen
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en middernacht
- Snelle uitcheckservice
- Minimumleeftijd voor inchecken: 16 jaar
- Uitchecken om 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
- De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 16 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- Een 24-uurs receptie
- Een bagageopslagruimte
Voorzieningen
- Bouwjaar: 1993
Toegankelijkheid
- ???
- ???
Kamervoorzieningen
Slaap lekker
- Beddengoed
Meer
- Schoonmaak: op verzoek
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LHBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Premier Inn Bournemouth/Ferndown?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Premier Inn Bournemouth/Ferndown?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Premier Inn Bournemouth/Ferndown?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.
Is er ter plaatse bij Premier Inn Bournemouth/Ferndown een casino aanwezig?
Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Genting Casino Bournemouth (14 min. rijden).