Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Ipoh

Kies datums om prijzen te bekijken

When visiting Ipoh, Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home is a great choice to consider. A fitness center and a children's pool are offered, and in-room conveniences include washing machines and refrigerators.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Wasserij

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Warmwaterbronnen
  • Fitnessfaciliteiten
  • Kinderzwembad
  • Terras
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Speeltuin

Net als thuis (6)

  • Een kinderzwembad
  • Een speeltuin
  • Een keuken
  • Privébadkamers
  • Een eetruimte
  • Televisie
De huidige prijs is € 58
inclusief belastingen en toeslagen
29 sep - 30 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 1 eenpersoons futon en 2 eenpersoonsbedden OF 1 eenpersoons futon en 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 2 eenpersoons zetelbedden OF 1 eenpersoons futon en 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 1 eenpersoons futon en 1 kingsize bed OF 1 eenpersoons futon en 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 1 eenpersoons futon en 1 kingsize bed OF 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed OF 1 eenpersoons futon en 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 2 eenpersoons zetelbedden OF 1 eenpersoons futon en 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Jalan Sunway Onsen 2, Ulu Kinta, Perak, 31150

In de buurt

  • Verloren Wereld van Tambun - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Sunway Lost World Theme Park: Hot Springs & Night Park - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Ipoh Parade - 12 min. rijden - 11.8 km
  • Concubine Lane - 14 min. rijden - 12.9 km
  • Aeon Station 18 - 21 min. rijden - 18.2 km

Lokaal vervoer

  • Ipoh (IPH-Sultan Azlan Shah) - 20 min. rijden
  • Treinstation van Ipoh - 20 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬15 min. wandelen
  • ‪Ikan Bakar Portugis - ‬4 min. rijden
  • ‪Restoran Manjung Raya Sdn. Bhd. - ‬2 min. rijden
  • ‪Restoran Sajian Sazlee - ‬14 min. wandelen
  • ‪A&W Sunway City Ipoh DT - ‬11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home

  • When visiting Ipoh, Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home is a great choice to consider. A fitness center and a children's pool are offered, and in-room conveniences include washing machines and refrigerators.

Overzicht

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Op reis met kinderen

  • Een kinderzwembad
  • Een speeltuin

Activiteiten

  • Warmwaterbronnen

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Een terras
  • Fitnessfaciliteiten

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Rolstoeltoegang
  • Make-upspiegel

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Een ventilator
  • Een strijkplank/strijkijzer
  • Een wasmachine

Slaap lekker

  • Een donsdeken
  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Een balkon
  • Een eetruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Een microgolfoven
  • Een keuken
  • Kookplaten
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Een eettafel

Speciale voorzieningen

Spa

Er zijn warmwaterbronnen ter plaatse.

Toeslagen & beleid

Beleid

LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home?

Ja, je beschikt er over een kinderzwembad.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home en omgeving zoal te doen?

Je kunt bij Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home onder andere warmwaterbronnen bezoeken.Je vindt hier voorzieningen zoals een fitnesscentrum en een tuin.

Heeft Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met kookgerei, een koelkast en een magnetron.

Heeft Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home zich?

Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home bevindt zich in Ulu Kinta, op een korte 16 minuten loopafstand van Sunway Lost World Theme Park: Hot Springs & Night Park.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sunway Onsen Ipoh by EUcation Home

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The room is new and very spacious with balcony overlooking the theme park. And the facility includes swimming pool and gym which is great for exercise. The security guard and building agent is very responsive to any question to the building services.