Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool)
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Gelang Patah met een conferentiecentrum
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool)





When visiting Gelang Patah, Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool) is a great choice to consider. A fitness center, a sauna, and a garden are other highlights.
Populaire voorzieningen
- Parking beschikbaar
- Sportschool
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
Voornaamste voorzieningen
(7)
Voornaamste voorzieningen (7)
- Fitnessfaciliteiten
- Sauna
- Parkeerplaatsen
- Conferentiecentrum
- Tuin
- Een geldautomaat/bankservice
- Speeltuin
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Een speeltuin
- Een tuin
- Een lift
- Parkeerplaatsen (toeslag)
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 4
- 1 tweepersoonsbed en 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 4
- 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 7
- 2 tweepersoonsbedden, 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Shlyo
Gelang Patah
Hotel Shlyo
Gelang Patah
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Niet-roken
De prijs is € 35
€ 35
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

M Social Hotel Singapore
River Valley
M Social Hotel Singapore
River Valley
- Zwembad
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
8.2 van 10, Zeer goed, 1.001 beoordelingen
8,2
Zeer goed
1.001 beoordelingen
De prijs is € 125
€ 125
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

The Ardens Hotel - Tmn Suria Muafakat JB
Centraal District
The Ardens Hotel - Tmn Suria Muafakat JB
Centraal District
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
6.8 van 10, 3 beoordelingen
6,8
3 beoordelingen
De prijs is € 17
€ 17
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

B Link Hotel
Kulai
B Link Hotel
Kulai
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling
De prijs is € 92
€ 92
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

OYO 89915 East Mount Hotel
Kukup
OYO 89915 East Mount Hotel
Kukup
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
- Niet-roken
8.0 van 10, Zeer goed, 32 beoordelingen
8,0
Zeer goed
32 beoordelingen
De prijs is € 33
€ 33
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Heritage Collection on Seah - A Digital ApartHotel
Downtown Core
Heritage Collection on Seah - A Digital ApartHotel
Downtown Core
- Kitchenette
- Wasserij
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 41 beoordelingen
9,0
Fantastisch
41 beoordelingen

Econest Apartment By The One - Educity Ecobotanic
Gelang Patah
Econest Apartment By The One - Educity Ecobotanic
Gelang Patah
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 96
€ 96
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep

Hako Xpress Tampoi
Tampoi
Hako Xpress Tampoi
Tampoi
- Parking beschikbaar
- Airconditioning
- 24/7 receptie
- Niet-roken
De prijs is € 20
€ 20
inclusief belastingen en toeslagen
9 sep - 10 sep

Seaview 2B1R 4pax Condo Forest City 4D-1809
Gelang Patah
Seaview 2B1R 4pax Condo Forest City 4D-1809
Gelang Patah
- Gratis parkeren
De prijs is € 52
€ 52
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Fraser Residence River Promenade
Singapore-rivier
Fraser Residence River Promenade
Singapore-rivier
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 84 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
84 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Landmark (P69) , Carnelian Tower Level, 1, Jalan Forest City 1, Gelang Patah, Johor, 81550
In de buurt
- Forest City Doolhof - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Sunway Big Box Retail Park - 14 min. rijden - 17.2 km
- Eco Botanic @ EcoWorld Gallery - 16 min. rijden - 20.9 km
- LEGOLAND® Maleisië - 16 min. rijden - 20.9 km
- Puteri Harbour - 20 min. rijden - 24.3 km
Lokaal vervoer
- Senai International Airport (JHB) - 38 min. rijden
- Singapore (XSP-Seletar) - 59 min. rijden
- Changi Airport (SIN) - 66 min. rijden
- Kempas Baru Station - 29 min. rijden
- Station JB Sentral - 31 min. rijden
Restaurants
- KFC - 21 min. rijden
- Chong Hock Eating House - 20 min. rijden
- Encik Tan - 20 min. rijden
- Absolute Thai - 19 min. rijden
- Old Chang Kee - 20 min. rijden
Over deze accommodatie
Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool)
- When visiting Gelang Patah, Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool) is a great choice to consider. A fitness center, a sauna, and a garden are other highlights.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 50 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken vanaf 15.00 uur
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Parkeren
- Plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie (tegen een toeslag)
- Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Op reis met kinderen
- Een speeltuin
Werken tijdens je reis
- Een conferentiecentrum
Voorzieningen
- Bouwjaar: 2024
- Een geldautomaat/bankservice
- Een tuin
- Fitnessfaciliteiten
- Een sauna
- Tuinmeubelen
Toegankelijkheid
- Een lift
Toeslagen & beleid
Parkeren
- Parkeerplaatsen is mogelijk tegen een toeslag
Beleid
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool)?
Ja, je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de lokaal aanwezige parkeerplaatsen.
Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool)?
Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Wat is er in Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool) en omgeving zoal te doen?
Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool) heeft een sauna en een fitnesscentrum, naast een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool) zich?
Forest City Carnelian Tower Summer Home Day Hotel(Infinity pool) ligt op slechts 4 minuten loopafstand van Forest City Doolhof.