Geheel appartement
Tanne 16
Accommodatieklasse: 3
In de buurt van Nationaal Park Harz
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Tanne 16





Tanne 16 puts you just a 5-minute drive from Harz National Park. Free WiFi is an added perk, and guests can keep active with onsite cross-country skiing and snowboarding. Apartments feature conveniences like refrigerators and microwaves.
Beoordelingen
9,09,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
- Keuken
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Kindvriendelijke activiteiten
- Koelkast
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- 6 appartementen
- Tuin
- Langlaufen
- Snowboarden
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Een keuken
- Privébadkamers
- Een eetruimte
- Een tuin
- Gratis parking in de buurt
- Kinderspeelgoed
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Klassiek appartement, uitzicht op bergen laden

Klassiek appartement, uitzicht op bergen
- Uitzicht op de bergen
- 72 m²
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 6
- 2 queensize bedden en 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Comfort appartement, uitzicht op tuin laden

Comfort appartement, uitzicht op tuin
- Uitzicht op de tuin
- 72 m²
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 6
- 2 queensize bedden en 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Premium appartement, uitzicht op tuin laden

Premium appartement, uitzicht op tuin
- Uitzicht op de tuin
- 92 m²
- 3 slaapkamers
- Max. aantal: 8
- 3 queensize bedden en 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Klassiek appartement, uitzicht op bergen
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 6
- 2 queensize bedden en 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Comfort appartement, uitzicht op tuin
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 6
- 2 queensize bedden en 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Premium appartement, uitzicht op tuin
- 3 slaapkamers
- Max. aantal: 8
- 3 queensize bedden en 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Tanner Straße 16, Braunlage, NDS, 38700
In de buurt
- Wurmberg - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Nationaal Park Harz - 3 min. rijden - 2.7 km
- Wurmberg Gondola - 3 min. rijden - 2.0 km
- Sommer-Rodelbahn St Andreasberg - 22 min. rijden - 23.3 km
- Oude stad van Quedlinburg - 55 min. rijden - 54.5 km
Lokaal vervoer
- Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 72 min. rijden
- Hannover (HAJ) - 105 min. rijden
- Station Ellrich - 22 min. rijden
- Station Walkenried - 23 min. rijden
- Station Herzberg Schloß - 26 min. rijden
Restaurants
- Brockenwirt
- Harz-Heimat - 13 min. wandelen
- Königskrug - 5 min. rijden
- Jasper - 16 min. wandelen
- Kukki's Original Erbsensuppe aus der Feldküche - 13 min. rijden
Over deze accommodatie
Tanne 16
- Tanne 16 puts you just a 5-minute drive from Harz National Park. Free WiFi is an added perk, and guests can keep active with onsite cross-country skiing and snowboarding. Apartments feature conveniences like refrigerators and microwaves.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 6 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 16.00 uur en 22.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
- Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
- Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)
Parkeren
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt
Accommodatie-voorzieningen
Skiën
- Dicht bij een skigebied, de skipistes en de skiliften
- Vervoer van/naar de skipistes in de buurt
- Mogelijkheden voor langlaufen
Internet
- Gratis wifi, met een snelheid van 50+ Mbps
Parking & vervoer
- Gratis parking in de buurt van de accommodatie
- Vlak bij een skishuttle
Gezinsvriendelijk
- Kinderstoel
- Kinderspelletjes
- Kinderspeelgoed
- Kinderboeken
- Servies voor kinderen
Keuken
- Koelkast
- Kookplaat
- Microgolfoven
- Oven
- Vaatwasser
- Kookgerei, borden, bestek
- Waterkoker
Badkamers
- Douche
- Haardroger
- Handdoeken
Leefruimtes
- Eetruimte
Entertainment
- Spelletjes
Buitenruimtes
- Tuin
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
Activiteiten
- Natuurreservaat
- Snowboarden ter plaatse
- Fiets- en wandelroutes in de buurt
- Mountainbiking in de buurt
- Rotsklimmen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 6 kamers
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.05 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70, per nacht voor gasten van 7 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Tanne 16?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Tanne 16?
Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je wel gratis parkeren.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tanne 16?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Tanne 16 en omgeving zoal te doen?
Geniet van de plaatselijke winteractiviteiten zoals langlaufen en snowboarden. Tanne 16 biedt ook een tuin.
Heeft Tanne 16 een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met kookgerei, een koelkast en een magnetron.
In wat voor omgeving bevindt Tanne 16 zich?
Tanne 16 ligt op slechts 13 minuten loopafstand van Wurmberg.