Particuliere eigenaar

The Clansman Motel

Accommodatieklasse: 2.5
Motel met een restaurant, in de buurt van Marine Atlantic Ferry Terminal

Kies datums om prijzen te bekijken

The Clansman Motel puts you just a 5-minute drive from Marine Atlantic Ferry Terminal. You can splash around at the seasonal outdoor pool, grab a bite to eat at the coffee shop/cafe, or unwind with a drink at the bar/lounge.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Dagelijks
  • Restaurant en bar/lounge
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Wasserij
  • Picknickweide
  • Gasgrills
  • Kranten in de lobby (toeslag)

Net als thuis (6)

  • Een tuin
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
  • Verduisterende gordijnen
  • Kabelzenders
  • Gasgrills
De huidige prijs is € 108
inclusief belastingen en toeslagen
9 okt - 10 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(10 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Eenpersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(22 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Tweepersoonskamer, 2 queensize bedden

8,8 van 10
Voortreffelijk
(14 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
9 Baird St, North Sydney, NS, B2A 0A9

In de buurt

  • Tentoonstellingsgronden - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Pottle Lake - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • North Sydney Historical Society - 3 min. rijden - 2.6 km
  • Centre 200 - 18 min. rijden - 26.8 km
  • World's Largest Fiddle - 18 min. rijden - 27.8 km

Lokaal vervoer

  • Sydney, Nova Scotia (YQY) - 28 min. rijden

Restaurants

  • ‪Royal Canadian Legion Branch 128 - ‬21 min. rijden
  • ‪Tim Hortons - ‬4 min. rijden
  • ‪Wendy's - ‬12 min. wandelen
  • ‪Tim Hortons - ‬22 min. rijden
  • ‪Tim Hortons - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

The Clansman Motel

  • The Clansman Motel puts you just a 5-minute drive from Marine Atlantic Ferry Terminal. You can splash around at the seasonal outdoor pool, grab a bite to eat at the coffee shop/cafe, or unwind with a drink at the bar/lounge.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 42 dit motel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 16.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten)*
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Overige informatie

    • ???

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Gasgrills

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Een picknickplaats
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • ???
  • 2 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen ter plaatse

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Een strijkplank/strijkijzer op verzoek
  • Vliegenramen

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
  • Een telefoon
  • Adapters/opladers

Meer

  • Reisgidsen/tips
  • Lokale kaarten

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Vóór het inchecken dien je een schadeborgsom van CAD 250.00 te betalen

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van CAD 20 per huisdier, per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
LOCALIZE
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie STR2526T3574

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij The Clansman Motel?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij The Clansman Motel?

Ja, katten en honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van CAD 20 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij The Clansman Motel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Clansman Motel?

Je kunt inchecken vanaf 16.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in The Clansman Motel en omgeving zoal te doen?

The Clansman Motel heeft een seizoensgebonden buitenzwembad en een picknickplaats, naast een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van The Clansman Motel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt The Clansman Motel zich?

The Clansman Motel ligt op een korte 4 minuten lopen van Tentoonstellingsgronden en 6 minuten loopafstand van Pottle Lake.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Clansman Motel

8,4

Zeer goed

8,6

Netheid

8,0

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice place to stay, everyone was very helpful. Restaurant was very convenient.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

An amazing place to stay !
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This place was a perfect place to stay before boarding the Maritime Ferry for Newfoundland
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was super accommodating. They had early check in and a great on site resturant@
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ample parking space, big and clean rooms
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff , the food the cleanliness of the hotel is just amazing. Will definitely stay there again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Older hotel but quiet and the staff were wonderful. Food in restaurant was great.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

We stopped here us guys on a Motorcycle trip for one night and it was Ok. We had a good breakfast there the next morning. Friendly staff at check in and in the restaurant also.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great place to stay!
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The hotel itself is quite dated so I would give it at best a 3 star. However, the rooms were clean and the onsite restaurant serves Great food and the pool area was quite nice.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Very nice motel, some of the mattresses need to updated.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean, comfortable room, convenient to the ferry.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The staff was very helpful and welcoming. We found our room at be musty and we were happy that we could open the windows. The restaurant was very convenient and the food was very good.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The only place I’ll stay while making my commute from NFLD
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

A nice, quiet motel and close to the NL ferry…outdated, but good for the price.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

The place needs a lot of work .The staff at desk great, dining room staff very good.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff were great to deal with
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Staff here were excellent and the rooms had plenty of space Restaurant was useful and motel was handy for the ferry. Equipment and facilities in rooms were tired and jaded- Aircon and fridge both sounded like jet aircraft landing. There was a damp musty smell in the room as well
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Very convenient location near the ferry
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean freshly renovated room , a restaurant for homestyle breakfast, quite and very clean rooms, located just off the highway close to the marine Atlantic ferry
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The room was spacious and clean, also the laundry room was close to the room and convenient. Supermarkets, restaurants, and stores were all just 3 blocks away so we could easily walk to get what we needed, we would definitely stay there again.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

very old motel, shower tap not working properly, television wall mounted in far corner, can't see it from the bed, clean room and parking convenient.....the room left something toe be desired for the price, but the attached restaurant had excellent food for very reasonable prices.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Close to the NFL ferry. Stayed in room 106 2nd bed was lumpy. Restaurant was excellent. Staff were very nice and helpful. Would stay again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This was a lovely place to stay. The front desk staff were kind and helpful and our room was spacious and clean it was nice to sit outside and enjoy the sunshine and Walmart and other stores are a short drive or walk away. It was too cold for the pool to be open but it looked very nice. We would definitely stay here again.