Pousada Vila Duju

Accommodatieklasse: 3
Vlak bij Porto de Galinhas Strand

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Pousada Vila Duju, you'll be in a fantastic location, just a 5-minute walk from Porto de Galinhas Beach and Merepe Beach. Also, Porto de Galinhas Natural Pools and Cupe Beach are within a short drive.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Dagelijks
  • Vlak bij het strand
  • Koffiebar/café
  • Bibliotheek
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (5)

  • Privébadkamers
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Kinderspelletjes
  • Een haardroger
De huidige prijs is € 65
inclusief belastingen en toeslagen
5 okt - 6 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

  • 7 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard driepersoonskamer

  • 7 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons onderschuifbed

Standaard vierpersoonskamer, uitzicht op de binnenplaats

  • 8 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons stapelbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Rua Doctor Manoel Uchôa 37, Porto de Galinhas, Ipojuca, PE, 55590-000

In de buurt

  • Porto de Galinhas Strand - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Merepe Beach - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Hippocampus Project - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Strand van Maracaípe - 15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Recife (REC-Guararapes Intl.) - 58 min. rijden
  • Santo Inácio Station - 29 min. rijden
  • Cabo Station - 30 min. rijden
  • Station Cabo de Santo Agostinho Ponte dos Carvalhos - 31 min. rijden

Restaurants

  • ‪Chef Pirata - Hamburgueria Artesanal - ‬2 min. wandelen
  • ‪La Crêperie - ‬4 min. wandelen
  • ‪Porto Gallo - ‬4 min. wandelen
  • ‪Gaúcho Grill - ‬3 min. wandelen
  • ‪Churrasco Gaúcho - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Pousada Vila Duju

  • When you stay at Pousada Vila Duju, you'll be in a fantastic location, just a 5-minute walk from Porto de Galinhas Beach and Merepe Beach. Also, Porto de Galinhas Natural Pools and Cupe Beach are within a short drive.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 7 deze pousada

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en 18.30 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
    • Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Ouders dienen het geboorte- en identiteitsbewijs van het kind te tonen*

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Een koffiebar/café

Op reis met kinderen

  • Kinderspelletjes
  • Kinderboeken

Activiteiten

  • Vlak bij het strand

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden

Voorzieningen

  • Een bibliotheek
  • Een kunstgalerij ter plaatse

Toegankelijkheid

  • Bovenverdiepingen alleen met de trap bereikbaar

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie

Alle gemakken van thuis

  • Een strijkplank/strijkijzer op verzoek

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Zeep
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))

Meer

  • Een kluis
  • Reisgidsen/tips

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Ouders of voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar, dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) van het kind te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming wordt gegeven door de andere ouder. Als de ouder of wettelijke voogd niet in staat is of niet bereid is om deze toestemming te overhandigen, is er een juridisch bewijs van toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen, dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie CADASTUR
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Pousada Vila Duju?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Pousada Vila Duju?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Pousada Vila Duju.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Pousada Vila Duju?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.30 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Pousada Vila Duju en omgeving zoal te doen?

Geschikte locaties voor een uitje zijn onder meer Porto de Galinhas Strand (2 min. lopen) en Merepe Beach (3 min. lopen), maar ook Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas (13 min. lopen) en Strand van Maracaípe (1,6 km).

In wat voor omgeving bevindt Pousada Vila Duju zich?

Pousada Vila Duju ligt in de buurt van het Porto de Galinhas Strand in Porto de Galinhas, op slechts 3 minuten lopen van Porto Cult en 13 minuten loopafstand van Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas.

Beoordelingen

Beoordelingen over Pousada Vila Duju

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Atendimento excelente. Muito bem localizado. A pousada é um charme. Daquelas pousadas com poucos quartos, aconchegante. O café não está incluso na diária, mas tem um café no local maravilhoso, chamado café com aroma de mulher