Geheel appartement
Buho Estudio Castillo Velasco B
Accommodatieklasse: 2
Appartement in Santiago
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Buho Estudio Castillo Velasco B





When you stay at Buho Estudio Castillo Velasco B, you'll be within a 10-minute drive of Costanera Center and Plaza de Armas. The property is just a short walk to public transportation: Ñuñoa Station is 6 minutes and Estadio Nacional Station is 7 minutes.
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- 2 appartementen
- Tuin
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Hostal Providencia - Hostel
Providencia
Hostal Providencia - Hostel
Providencia
- Luchthaventransfer
- Gratis wifi
- Sportschool
- Bar
8.6 van 10, Uitstekend, 325 beoordelingen
8,6
Uitstekend
325 beoordelingen
De prijs is € 32
€ 32
10 sep - 11 sep

Novotel Santiago Providencia
Providencia
Novotel Santiago Providencia
Providencia
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 1.002 beoordelingen
9,2
Fantastisch
1.002 beoordelingen
De prijs is € 78
€ 78
11 sep - 12 sep

Hotel Blu
Downtown Santiago
Hotel Blu
Downtown Santiago
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasserij
- 24/7 receptie
6.8 van 10, 9 beoordelingen
6,8
9 beoordelingen
De prijs is € 38
€ 38
7 sep - 8 sep

hostal low cost
Downtown Santiago
hostal low cost
Downtown Santiago
- Gratis wifi
- Niet-roken
6.8 van 10, 5 beoordelingen
6,8
5 beoordelingen
De prijs is € 38
€ 38
26 aug - 27 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Santiago, Santiago Metropolitan Region
In de buurt
- Julio Martinez Pradanos National Stadium - 11 min. wandelen - 0.9 km
- Plaza Nunoa - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Costanera Center - 10 min. rijden - 5.5 km
- Plaza de Armas - 12 min. rijden - 6.1 km
- Winkelcentrum Parque Arauco - 14 min. rijden - 10.1 km
Lokaal vervoer
- Santiago (SCL-Arturo Merino Benitez) - 30 min. rijden
- Parque Almagro Station - 7 min. rijden
- Matta Station - 8 min. rijden
- Hospitales Station - 10 min. rijden
- Ñuñoa Station - 6 min. lopen
- Estadio Nacional Station - 7 min. lopen
- Station Chile España - 13 min. lopen
Restaurants
- Rincón Jumbo - 16 min. wandelen
- Yogen Früz - 17 min. wandelen
- Hay Pan & Pasteles También - 10 min. wandelen
- Cafe Cobalto - 10 min. wandelen
- Pastelería Mozart - 11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Buho Estudio Castillo Velasco B
- When you stay at Buho Estudio Castillo Velasco B, you'll be within a 10-minute drive of Costanera Center and Plaza de Armas. The property is just a short walk to public transportation: Ñuñoa Station is 6 minutes and Estadio Nacional Station is 7 minutes.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 2 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 16.00 uur en 18.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 25 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
- Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 25 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
- Een garage beschikbaar bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Een gemeenschappelijk zwembad
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats beschikbaar
- Parkeeropties ter plaatse: een garage
Entertainment
- Stereo-installatie
Buitenruimtes
- Tuin
Huisdieren
- Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Heb je specifieke toegankelijkheidsverzoeken? Neem dan contact op met de accommodatie. De contactinformatie vind je in de boekingsbevestiging die je hebt ontvangen na je boeking.
- Geen liften
- Invalidenparkeerplaatsen
- Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
- Brandblusapparaat
Algemeen
- 2 kamers
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- <
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%).
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusapparaat.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
LOCALIZE
LOCALIZE
<li>Een <strong>verplichte toeslag voor het schoonmaken</strong> is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen, zoals weergegeven tijdens het boeken</li>
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Buho Estudio Castillo Velasco B?
Ja, huisdieren zijn welkom.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Buho Estudio Castillo Velasco B?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Parkeren ter plaatse kan in een garage.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Buho Estudio Castillo Velasco B?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Wat is er in Buho Estudio Castillo Velasco B en omgeving zoal te doen?
Buho Estudio Castillo Velasco B heeft een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Buho Estudio Castillo Velasco B zich?
Buho Estudio Castillo Velasco B ligt op slechts 6 minuten lopen van Ñuñoa Station en 16 minuten loopafstand van Julio Martinez Pradanos National Stadium.