Mekarsari Hotel By ARBA

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Cileungsi

Kies datums om prijzen te bekijken

When visiting Cileungsi, Mekarsari Hotel By ARBA is a great choice to consider.

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (2)

  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 12
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Economy eenpersoonskamer

  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer

  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior tweepersoonskamer

  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Deluxe tweepersoonskamer

  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Executive tweepersoonskamer

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Familiekamer

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Jl. Raya Cileungsi - jonggol KM.5 No.25, Mekarsari, kec.Cileungsi, Cileungsi, 16913

In de buurt

  • Mekarsari-park - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Taman Mini Indonesia Indah - 37 min. rijden - 35.7 km
  • Grand Indonesia - 55 min. rijden - 51.8 km
  • Winkelcentrum Thamrin City - 56 min. rijden - 52.5 km
  • Blok M-plein - 60 min. rijden - 55.7 km

Lokaal vervoer

  • Jakarta (HLP-Halim Perdanakusuma Intl.) - 57 min. rijden
  • Bekasi Barat Station - 23 min. rijden
  • Station Depok Baru - 23 min. rijden
  • Cibitung Station - 24 min. rijden

Restaurants

  • ‪Solaria Harvest City - ‬3 min. rijden
  • ‪The Warkop Woodland Citraland Cibubur - ‬5 min. wandelen
  • ‪Waroeng Steak - ‬11 min. wandelen
  • ‪Kfc Harvest - ‬3 min. rijden
  • ‪Rumah Makan Baiyo Masakan Padang - ‬2 min. rijden

Over deze accommodatie

Mekarsari Hotel By ARBA

  • When visiting Cileungsi, Mekarsari Hotel By ARBA is a great choice to consider.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 207 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en 23.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 17 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 17 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • ???

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Een 24-uurs receptie

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 28 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning

Slaap lekker

  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Zeep
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Mekarsari Hotel By ARBA?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Mekarsari Hotel By ARBA?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Mekarsari Hotel By ARBA?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Mekarsari Hotel By ARBA zich?

Mekarsari Hotel By ARBA bevindt zich in Mekarsari, op een korte 11 minuten loopafstand van Mekarsari-park.