King Residency

Accommodatieklasse: 2
In de buurt van Bannerghatta Road

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at King Residency, you'll be within a 10-minute drive of Bannerghatta Road and M.G. Road. Also, this hotel is within a short drive of Bangalore Palace.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • 24/7 receptie
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Op verzoek
  • Roomservice
  • 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstappen/tickets
De huidige prijs is € 8
inclusief belastingen en toeslagen
23 sep - 24 sep

Kameropties

Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3,1st Main, A Cross Road King Residency Building, Bengaluru, KA, 560068

In de buurt

  • St. John’s Medical College - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • 100 Feet Rd - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Nexus Mall Koramangala - 11 min. wandelen - 1.0 km
  • St. John's Auditorium - 16 min. wandelen - 1.4 km
  • Bannerghatta Road - 6 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Bengaluru (BLR-Internationale Luchthaven Kempegowda) - 74 min. rijden
  • Station Bangalore Baiyappanahalli - 10 min. rijden
  • Baiyyappanahalli West Cabin Station - 10 min. rijden
  • Baiyyappanahalli Yard Cabin Station - 10 min. rijden

Restaurants

  • ‪New Tasty cafeteria - ‬6 min. wandelen
  • ‪Cane Fresh - ‬2 min. wandelen
  • ‪Star Mess - ‬8 min. wandelen
  • ‪Thalassery Cafe - ‬1 min. wandelen
  • ‪Invitation Bar and Restaurant - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

King Residency

  • When you stay at King Residency, you'll be within a 10-minute drive of Bannerghatta Road and M.G. Road. Also, this hotel is within a short drive of Bangalore Palace.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 40 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 12.00 uur en op elk moment
    • Snelle uitcheckservice
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Parkeren

    • Bij de accommodatie zijn alleen parkeerplaatsen voor motors beschikbaar

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Roomservice (beperkte tijden)

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een bagageopslagruimte

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 20
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Tegelvloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Een plafondventilator

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Een open haard

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij King Residency?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij King Residency?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

In wat voor omgeving bevindt King Residency zich?

King Residency ligt op een korte 12 minuten lopen van Nexus Mall Koramangala en 18 minuten loopafstand van St. John's Auditorium.

Beoordelingen

Beoordelingen over King Residency

10

Uitzonderlijk

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk