Geheel huisje·Particuliere eigenaar
Hobbit cabana
Accommodatieklasse: 3
Huisje in de bergen in Padiyapelella, met een buitenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hobbit cabana





Hobbit cabana is a great choice for a stay in Padiyapelella. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks.
Geheel huisje
6 badkamersMax. aantal: 12
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gemeenschappelijke keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(11)
Voornaamste voorzieningen (11)
- 4 rookvrije huisjes
- Buitenzwembaden
- 24-uurs receptie
- Airconditioning
- Tuin
- Gratis boodschappenservice
- Wasserijservice
- Wasserij
- Picknickweide
- Houtskoolgrills
- Een bagageopslagruimte
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Kookgerei, borden en bestek
- Privébadkamers
- Een eetruimte
- Een zitruimte
- Een tuin
- Een wasserij
De huidige prijs is € 87
€ 87
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Lake Villas Premium Kandy
Kandy
Lake Villas Premium Kandy
Kandy
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 62
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Star Bish Mount View
Lagundeniya
Star Bish Mount View
Lagundeniya
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 17
€ 17
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Bluechip Leisure Summerhill Bungalow
Nuwara Eliya
Bluechip Leisure Summerhill Bungalow
Nuwara Eliya
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Sportschool
De prijs is € 43.789
€ 43.789
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Flaming Tree Resorts
Norton
Flaming Tree Resorts
Norton
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant

Mango Tree Retreat
Galewela
Mango Tree Retreat
Galewela
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Niet-roken
De prijs is € 47
€ 47
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep

Nuga Retreat
Illagolla
Nuga Retreat
Illagolla
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 96
€ 96
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

The Plains Green Ambawela
Nuwara Eliya
The Plains Green Ambawela
Nuwara Eliya
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 390
€ 390
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Aqua Dunhinda Villa & Nature Retreat
Kandy
Aqua Dunhinda Villa & Nature Retreat
Kandy
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Wasserij
9.0 van 10, Fantastisch, 9 beoordelingen
9,0
Fantastisch
9 beoordelingen
De prijs is € 56
€ 56
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Ella Heaven Inn
Ella
Ella Heaven Inn
Ella
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Sharon Inn
Kandy
Sharon Inn
Kandy
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.0 van 10, Goed, 7 beoordelingen
7,0
Goed
7 beoordelingen
De prijs is € 14
€ 14
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Mandaramnuwara, Padiyapelella, CP, 20744
In de buurt
- Udawatta Kele Sanctuary - 54 min. rijden - 48.7 km
- Kandy-meer - 56 min. rijden - 49.7 km
- Temple of the Tooth - 57 min. rijden - 50.1 km
- Wales Park - 57 min. rijden - 50.5 km
- Koninklijk paleis van Kandy - 59 min. rijden - 51.2 km
Lokaal vervoer
- Station Kandy - 55 min. rijden
Restaurants
- Pramuka Hotel - 27 min. rijden
- Taj Hotel - 17 min. rijden
- පැල්පත Food Cabin - 12 min. rijden
Over deze accommodatie
Hobbit cabana
- Hobbit cabana is a great choice for a stay in Padiyapelella. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 4 dit huisje
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 14.00 uur en middernacht
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
- Uitchecken om 14.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
- Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten)*
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Een buitenzwembad
- Zwembad (24 uur per dag geopend)
Internet
- Gratis wifi, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
Eten & drinken
- Toegang tot een gedeelde keuken
- Kookgerei, borden, bestek
Badkamers
- Douche
- Haardroger op verzoek
- Toiletpapier
- Shampoo
- Gratis toiletartikelen
- Handdoeken
- Zeep
Leefruimtes
- Eetruimte
- Zitruimte
Buitenruimtes
- Balkon
- Houtskoolgrills
- Tuin
- Picknickplaats
- Tuinmeubelen
- Entertainmentruimte buiten
- Gratis brandhout
- Promenade naar het water
Wasvoorzieningen
- Droogkuis/wasserijservice
- Een wasserij
Werkruimtes
- Een laptopwerkplek
Comfort
- Airconditioning
Huisdieren
- Huisdiervriendelijk
- LKR 850 per huisdier per verblijf (maximum LKR 1500 per verblijf)
- Alleen honden en katten zijn welkom
- Eenmalige schoonmaakkosten: LKR 850
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
- Rookvrije accommodatie
Diensten en comfort
- Bagageopslagruimte
- Gratis boodschappenservice
- 24-uurs receptie
Ligging hoogtepunten
- In de bergen
- In een dorp
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 4 kamers
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- Schoonmaakkosten: LKR 850 per persoon, per nacht
Huisdieren
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van LKR 850 per huisdier, per verblijf (maximaal LKR 1500 per verblijf), plus eenmalige schoonmaakkosten van LKR 850
Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)
- Het zwembad is 24 uur per dag geopend
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Hobbit cabana?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Je hebt 24 uur per dag toegang tot het zwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Hobbit cabana?
Ja, katten en honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van LKR 850 per huisdier, per verblijf.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hobbit cabana?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hobbit cabana?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 14.00 uur uit te checken.
Wat is er in Hobbit cabana en omgeving zoal te doen?
Hobbit cabana heeft een buitenzwembad en een picknickplaats, naast een tuin.
Heeft Hobbit cabana ook buitenruimtes?
Ja, dit huisje heeft een balkon.