Gehele woning
Under The Sea Pool and Hot Tub
Accommodatieklasse: 3
Cottage in Port Orange met een buitenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Under The Sea Pool and Hot Tub





When you stay at this cottage, you'll be within a 15-minute drive of Daytona International Speedway and Embry-Riddle Aeronautical University. An outdoor pool and a garden are offered, and in-room conveniences include dryers and microwaves.
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
- Niet-roken
Voornaamste voorzieningen
(3)
Voornaamste voorzieningen (3)
- Buitenzwembaden
- Airconditioning
- Tuin
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- 3 slaapkamers
- Een keuken
- Privébadkamers
- Televisie
- Een tuin
- Een bad of douche
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

The Scoot Inn
Harbor Oaks
The Scoot Inn
Harbor Oaks
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
4.2 van 10, 192 beoordelingen
4,2
192 beoordelingen
De prijs is € 55
€ 55
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Seaside Escape Ocean Views Indoor Outdoor Pool
Bostwick Park
Seaside Escape Ocean Views Indoor Outdoor Pool
Bostwick Park
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Daytona Beach XI
Daytona Beach
Daytona Beach XI
Daytona Beach
- Wasserij
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 5 beoordelingen
8,4
Zeer goed
5 beoordelingen

Breezy Daytona Beach Studio w/ Balcony & Views!
Daytona Beach Shores
Breezy Daytona Beach Studio w/ Balcony & Views!
Daytona Beach Shores
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 5 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
5 beoordelingen

Oceanfront Daytona Beach Studio w/ Pool Access
Daytona Beach Shores
Oceanfront Daytona Beach Studio w/ Pool Access
Daytona Beach Shores
- Zwembad
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
4.0 van 10, 1 beoordeling
4,0
1 beoordeling

Dog-friendly Home With Tesla EV Charger, Yard, Patio, Grill, AC, & W/D
Indian Trails
Dog-friendly Home With Tesla EV Charger, Yard, Patio, Grill, AC, & W/D
Indian Trails
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Niet-roken

Outriggers 18- Happy Daze
North Causeway
Outriggers 18- Happy Daze
North Causeway
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Kindvriendelijke activiteiten

The Good Ole' Days
Kingston
The Good Ole' Days
Kingston
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning

Dolphin Beach Club
Ortona Park
Dolphin Beach Club
Ortona Park
- Keuken
- Wasserij
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 11 beoordelingen
8,6
Uitstekend
11 beoordelingen

Outrigger Beach Club Resort by Coolvacay
Ormond Beach
Outrigger Beach Club Resort by Coolvacay
Ormond Beach
- Zwembad
- Kitchenette
- Wasserij
- Gratis parkeren
8.8 van 10, Uitstekend, 12 beoordelingen
8,8
Uitstekend
12 beoordelingen
De prijs is € 140
€ 140
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

5824 Westport Drive, Port Orange, FL, 32127
In de buurt
- Port Orange United Church of Christ - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Daytona International Speedway - 15 min. rijden - 17.4 km
- Embry-Riddle Aeronautical University - 17 min. rijden - 19.3 km
- Daytona Beach Boardwalk - 24 min. rijden - 18.0 km
- Daytona Lagoon Waterpark - 25 min. rijden - 18.3 km
Lokaal vervoer
- Daytona Beach, Florida (DAB-Internationale luchthaven Daytona Beach) - 19 min. rijden
- Orlando, Florida (SFB-Internationale luchthaven Orlando Sanford) - 53 min. rijden
- Station Daytona Beach - 26 min. rijden
Restaurants
- Wawa - 5 min. rijden
- Chick-fil-A - 4 min. rijden
- Applebee's Grill + Bar - 5 min. rijden
- 7-Eleven - 5 min. rijden
- Texas Roadhouse - 5 min. rijden
Over deze accommodatie
Under The Sea Pool and Hot Tub
- When you stay at this cottage, you'll be within a 15-minute drive of Daytona International Speedway and Embry-Riddle Aeronautical University. An outdoor pool and a garden are offered, and in-room conveniences include dryers and microwaves.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en 20.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [We will send you the instructions].
- Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
- Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan
- Assistentiedieren zijn welkom
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Een buitenzwembad
Keuken
- Kookplaat
- Microgolfoven
- Oven
- Vaatwasser
Slaapkamers
- 3 slaapkamers
- Beddengoed voorzien
Badkamers
- 2 badkamers
- Bad of douche
Entertainment
- Een televisie
Buitenruimtes
- Tuin
Wasvoorzieningen
- Een droogkast
Werkruimtes
- Een laptopwerkplek
Comfort
- Airconditioning
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Rookvrije accommodatie
Diensten en comfort
- Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij deze cottage?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Ja, huisdieren zijn welkom.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Under The Sea Pool and Hot Tub en omgeving zoal te doen?
Under The Sea Pool and Hot Tub heeft een buitenzwembad en een tuin.
Heeft Under The Sea Pool and Hot Tub een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een magnetron.
In wat voor omgeving bevindt Under The Sea Pool and Hot Tub zich?
Under The Sea Pool and Hot Tub ligt op slechts 9 minuten loopafstand van Port Orange United Church of Christ.