Vakantiehuis·Particuliere eigenaar
Zante Apts
Accommodatieklasse: 3
In de buurt van Strand van Laganas
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Zante Apts





Zante Apts offers a great location, putting you within a 15-minute walk of Laganas Beach. Guests will have free perks like WiFi and self parking. There's a garden, and apartments offer balconies and flat-screen TVs.
Beoordelingen
9,69,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
Voornaamste voorzieningen
(3)
Voornaamste voorzieningen (3)
- 6 appartementen
- Airconditioning
- Tuin
Net als thuis (5)
Net als thuis (5)
- Privébadkamers
- Televisie
- Een tuin
- Gratis parkeerplaatsen
- Een haardroger
De huidige prijs is € 110
€ 110
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Cactus Hotel
Zakynthos
Cactus Hotel
Zakynthos
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Wasserij
9.2 van 10, Fantastisch, 165 beoordelingen
9,2
Fantastisch
165 beoordelingen
De prijs is € 131
€ 131
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

Litore Luxury Living
Zakynthos
Litore Luxury Living
Zakynthos
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 29 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
29 beoordelingen
De prijs is € 124
€ 124
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep

Caretta Island - All Inclusive
Zakynthos
Caretta Island - All Inclusive
Zakynthos
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 183
€ 183
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

Canadian
Zakynthos
Canadian
Zakynthos
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 21 beoordelingen
8,4
Zeer goed
21 beoordelingen
De prijs is € 50
€ 50
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

Sanpiero Island
Zakynthos
Sanpiero Island
Zakynthos
- Gratis wifi
- Restaurant
- Niet-roken
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 13 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
13 beoordelingen
De prijs is € 131
€ 131
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Savvas De Mar Hotel
Zakynthos
Savvas De Mar Hotel
Zakynthos
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
4.8 van 10, 37 beoordelingen
4,8
37 beoordelingen
De prijs is € 71
€ 71
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Vice Hotel
Zakynthos
Vice Hotel
Zakynthos
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Parking beschikbaar
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 77 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
77 beoordelingen
De prijs is € 146
€ 146
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Ciel Comfort Living - Studios
Zakynthos
Ciel Comfort Living - Studios
Zakynthos
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Armonia Hotel by Zante Plaza
Zakynthos
Armonia Hotel by Zante Plaza
Zakynthos
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 93
€ 93
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Kalidonio Studios
Zakynthos
Kalidonio Studios
Zakynthos
- Zwembad
- Kitchenette
- Wasserij
- Gratis parkeren
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 22 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
22 beoordelingen
De prijs is € 98
€ 98
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Laganas, Kalamaki road, Laganas, Zakinthos, 29092
In de buurt
- Nationaal Marien Park van Zakynthos - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Strand van Laganas - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Kalamaki Beach - 17 min. wandelen - 1.5 km
- Strand van Agios Sostis - 3 min. rijden - 2.3 km
- Aanlegsteiger van Zakynthos - 10 min. rijden - 8.3 km
Lokaal vervoer
- Zakynthos (ZTH-Internationale luchthaven Zakynthos) - 16 min. rijden
Restaurants
- Barcode - 6 min. wandelen
- BJ's - 8 min. wandelen
- Bonanza - 4 min. wandelen
- Taj Mahal - 4 min. wandelen
- Filoxenia Restaurant - 1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Zante Apts
- Zante Apts offers a great location, putting you within a 15-minute walk of Laganas Beach. Guests will have free perks like WiFi and self parking. There's a garden, and apartments offer balconies and flat-screen TVs.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 6 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en 22.30 uur
- Snelle uitcheckservice
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
- Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Massages
Internet
- Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps
Parking & vervoer
- Parkeerplaatsen ter plaatse zijn beschikbaar op verzoek
- Gratis parking ter plaatse
Eten & drinken
- Broodrooster
- Waterkoker
Badkamers
- Douche
- Handdoeken
- Haardroger
- Toiletpapier
Entertainment
- Een flatscreentelevisie
Buitenruimtes
- Balkon
- Tuin
Werkruimtes
- Een laptopwerkplek
Comfort
- Airconditioning
- Verwarming
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 6 kamers
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
Parkeren
- Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je parking ter plaatse wilt reserveren
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie 1169767
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Zante Apts?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Zante Apts?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Zante Apts?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.
Wat is er in Zante Apts en omgeving zoal te doen?
Zante Apts heeft een tuin.
Heeft Zante Apts ook buitenruimtes?
Ja, elk appartement heeft een balkon.
In wat voor omgeving bevindt Zante Apts zich?
Zante Apts ligt op slechts 12 minuten loopafstand van Strand van Laganas.