Geheel appartement
Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View
Accommodatieklasse: 2
Appartement in Markneukirchen met balkon
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View





When visiting Markneukirchen, this apartment is a great choice to consider. Guests can grab a bite to eat at the restaurant, and the sauna makes for a relaxing end to the day. The property features a balcony.
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Restaurant
- Niet-roken
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Restaurant
- Sauna
- Parkeerplaatsen
- Lockers
De huidige prijs is € 60
€ 60
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

MARSHALL GOLF & WELLNESS HOTEL
Dolní Rychnov
MARSHALL GOLF & WELLNESS HOTEL
Dolní Rychnov
- Gratis ontbijt
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 16 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
16 beoordelingen
De prijs is € 96
€ 96
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Humboldt Park Hotel And Spa
Karlovy Vary
Humboldt Park Hotel And Spa
Karlovy Vary
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Luchthaventransfer
8.4 van 10, Zeer goed, 210 beoordelingen
8,4
Zeer goed
210 beoordelingen
De prijs is € 89
€ 89
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Sunday Schwarzbachtal Double Room Forest View
Markneukirchen
Sunday Schwarzbachtal Double Room Forest View
Markneukirchen
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Restaurant
- Niet-roken
De prijs is € 66
€ 66
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Spa Hotel Imperial
Karlovy Vary
Spa Hotel Imperial
Karlovy Vary
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
8.8 van 10, Uitstekend, 283 beoordelingen
8,8
Uitstekend
283 beoordelingen
De prijs is € 195
€ 195
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Sunday Schwarzbachtal Wheelchair Accessible Room
Markneukirchen
Sunday Schwarzbachtal Wheelchair Accessible Room
Markneukirchen
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Restaurant
- Niet-roken
De prijs is € 60
€ 60
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Sunday Schwarzbachtal Double Room Without Balcony
Markneukirchen
Sunday Schwarzbachtal Double Room Without Balcony
Markneukirchen
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Restaurant
- Niet-roken
De prijs is € 60
€ 60
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Landgasthof Grüner Baum
Regnitzlosau
Landgasthof Grüner Baum
Regnitzlosau
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 19 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
19 beoordelingen
De prijs is € 75
€ 75
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Markneukirchen, Saxony
In de buurt
- Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Skigebied Erlbach - Kegelberg - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Skipiste Luchspöhl - 18 min. wandelen - 1.6 km
- Skilift Erlbach - Kegelberg - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Skipiste Erlbacher Kegelberg - 6 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
- Karlovy Vary (KLV-Internationale luchthaven Karlovy Vary) - 89 min. rijden
- Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 145 min. rijden
- Station Zwota-Zechenbach - 17 min. rijden
- Bahnhof Zwotental - 18 min. rijden
- Station Zwota - 20 min. rijden
Restaurants
- Erlbacher Brauhaus - 6 min. rijden
- Gasthof Walfisch - 18 min. rijden
- Brauschänke - 21 min. rijden
- Meilerhuette - 20 min. rijden
- Zur alten Schule - 22 min. rijden
Over deze accommodatie
Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View
- When visiting Markneukirchen, this apartment is a great choice to consider. Guests can grab a bite to eat at the restaurant, and the sauna makes for a relaxing end to the day. The property features a balcony.
Overzicht
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 14.00 uur en 20.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan*
- Assistentiedieren zijn welkom
Parkeren
- Plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie (EUR 5 per nacht)
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Sauna
Parking & vervoer
- Parkeerplaatsen ter plaatse (EUR 5 per nacht)
Eetgelegenheden
- Één restaurant
Slaapkamers
- 1 slaapkamer
- Beddengoed voorzien
Badkamers
- 1 badkamer
Buitenruimtes
- Balkon
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
- EUR 18.0 per huisdier per nacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Een lift
- Rookvrije accommodatie
Diensten en comfort
- Lockers beschikbaar
Veiligheidsvoorzieningen
- Koolmonoxidemelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
- Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 18.0 per huisdier, per nacht
Parkeren
- Parkeren kost EUR 5 per nacht
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 18.0 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit appartement?
Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 5 per nacht.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit appartement?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View en omgeving zoal te doen?
Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View heeft een sauna.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van dit appartement?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
Heeft Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View ook buitenruimtes?
Ja, elk appartement heeft een balkon.
In wat voor omgeving bevindt Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View zich?
Sunday Schwarzbachtal-double Room Forest View ligt op een korte 1 minuten lopen van Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland en 6 minuten loopafstand van Skigebied Erlbach - Kegelberg.