Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North

2.5-sterrenaccommodatie
Hotel in Lindon met een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North puts you within a 15-minute drive of Utah Valley University and Thanksgiving Point. Guests can get a morning swim in at the outdoor pool, and the hot tub makes for a relaxing end to the day. Also, this hotel is within a short drive of Brigham Young University.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Één keer per verblijf
  • Buitenzwembaden
  • Bubbelbad
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Computerstation
  • Open haard in de lobby
  • Kluis bij de receptie
  • Microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een waterdispenser
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers
  • Privébadkamers
  • Premium tv-zenders
  • Een wasserij
  • Verduisterende gordijnen
  • Een lift
De huidige prijs is € 112
inclusief belastingen en toeslagen
9 aug - 10 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, bad

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden (Roll-In Shower)

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 queensize bedden

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden, bad

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden (Roll-In Shower)

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden (Hearing)

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1138 S. Valley Grove Way, Lindon, UT, 84062

In de buurt

  • The Grid - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • The Ruth and Nathan Hale Theater - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • Utah Valley Convention Center - 13 min. rijden - 20.9 km
  • Brigham Young-universiteit - 14 min. rijden - 19.5 km
  • Lavell Edwards Stadium - 15 min. rijden - 20.2 km

Lokaal vervoer

  • Provo, UT (PVU) - 22 min. rijden
  • Lehi Station - 14 min. rijden
  • Orem Station - 14 min. rijden
  • American Fork Station - 15 min. rijden

Restaurants

  • ‪Dutch Bros Coffee - ‬14 min. wandelen
  • ‪Chick-fil-A - ‬7 min. wandelen
  • ‪The Great Greek Mediterranean Grill - ‬8 min. wandelen
  • ‪McDonald's - ‬4 min. rijden
  • ‪Sodalicious - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North

  • Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North puts you within a 15-minute drive of Utah Valley University and Thanksgiving Point. Guests can get a morning swim in at the outdoor pool, and the hot tub makes for a relaxing end to the day. Also, this hotel is within a short drive of Brigham Young University.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 68 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Er is dagelijks ontbijt ontbijtbuffet beschikbaar
  • Een gemeenschappelijke microgolfoven
  • Een waterdispenser

Op reis met kinderen

  • Een veiligheidshekje voor zwembad
  • Een omheind zwembad

Werken tijdens je reis

  • Een computerstation

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Ligstoelen bij het zwembad
  • Parasols bij het zwembad

Voorzieningen

  • Bouwjaar: 2026
  • Een kluis bij de receptie
  • Een open haard in de lobby
  • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een buitenzwembad
  • Een bubbelbad

Toegankelijkheid

  • Een lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 55 inch
  • Premium satellietzenders
  • Netflix
  • Hulu
  • Streamingdiensten

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Een ventilator
  • Een strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Verduisterende gordijnen
  • Een reisbedje
  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Een telefoon
  • Een bureaustoel

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 125 per accommodatie (kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North?

Ja, katten en honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 125 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North en omgeving zoal te doen?

Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North heeft een buitenzwembad en een bubbelbad.

In wat voor omgeving bevindt Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North zich?

Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North ligt op een korte 10 minuten lopen van The Grid en 16 minuten loopafstand van The Ruth and Nathan Hale Theater.

Beoordelingen

Beoordelingen over Tru By Hilton Pleasant Grove Provo North

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,4

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Extremely clean and beautiful
Nighat, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Kids loved breakfast!
Kade, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Andrés, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Marisa, reis van 1 nacht