Geheel appartement

Neue Ferienwohnung mit Balkon in Medebach

Accommodatieklasse: 2
Appartement in Medebach met keuken en balkon

Kies datums om prijzen te bekijken

This apartment is a great choice for a stay in Medebach. Apartments feature kitchens and balconies.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (1)

  • Gratis fietsen

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Medebach, North Rhine-Westphalia

In de buurt

  • Natuurpark Rothaargebergte - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Bikepark Winterberg - 30 min. rijden - 30.6 km
  • Bobbahn Winterberg - 30 min. rijden - 30.9 km
  • Bergavontuur Winterberg - 31 min. rijden - 31.2 km
  • Kahler Asten - 34 min. rijden - 34.2 km

Lokaal vervoer

  • Dortmund (DTM) - 94 min. rijden
  • Station Frankenberg-Goßberg - 14 min. rijden
  • Station Vöhl-Ederbringhausen - 21 min. rijden
  • Station Münchhausen - 25 min. rijden

Restaurants

  • ‪Market Cafe - ‬9 min. rijden
  • ‪Der Hasenstall - ‬9 min. rijden
  • ‪Micha's Biergarten - ‬9 min. rijden
  • ‪Brauhaus - ‬9 min. rijden
  • ‪Zur Pfeffermühle - ‬9 min. rijden

Over deze accommodatie

Neue Ferienwohnung mit Balkon in Medebach

  • This apartment is a great choice for a stay in Medebach. Apartments feature kitchens and balconies.

Overzicht

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 16.00 uur en 18.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi

Parking & vervoer

  • Gratis parking ter plaatse

Slaapkamers

  • 1 slaapkamer
  • Beddengoed voorzien

Badkamers

  • 1 badkamer
  • Handdoeken

Buitenruimtes

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdieren niet toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Rookvrije accommodatie

Activiteiten

  • Gratis fietsenverhuur ter plaatse

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel gemeubileerd

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit appartement?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit appartement?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Neue Ferienwohnung mit Balkon in Medebach en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere fietsen.

Heeft Neue Ferienwohnung mit Balkon in Medebach een keuken of kitchenette?

Ja, er is een een keuken.

Heeft Neue Ferienwohnung mit Balkon in Medebach ook buitenruimtes?

Ja, elk appartement heeft een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Neue Ferienwohnung mit Balkon in Medebach zich?

Neue Ferienwohnung mit Balkon in Medebach ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Natuurpark Rothaargebergte.