Secana Beachtown
Accommodatieklasse: 2
Hotel met een buitenzwembad, in de buurt van Seminyak Beach
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Secana Beachtown





Secana Beachtown puts you within a 10-minute drive of Seminyak Beach and Berawa Beach. Guests can relax at the sauna, work out at the fitness center, or grab a bite to eat at the restaurant. Other features include an outdoor pool and a garden.
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Sportschool
- Bar
Voornaamste voorzieningen
(12)
Voornaamste voorzieningen (12)
- Restaurant
- Buitenzwembaden
- Fitnessfaciliteiten
- Sauna
- Kinderopvang
- Businesscentrum
- Luchthaventransport
- Tuin
- Kluis bij de receptie
- Wasserij
- Conciërgeservices
- Speeltuin
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Kinderopvang
- Een speeltuin
- Een tuin
- Een wasserij
- Een lift
- Gratis parkeerplaatsen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Aradhana Villas by Ekosistem
Berawa
Aradhana Villas by Ekosistem
Berawa
- Zwembad
- Kitchenette
- Wasserij
- Gratis parkeren
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 43 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
43 beoordelingen
De prijs is € 150
€ 150
inclusief belastingen en toeslagen
16 sep - 17 sep

Secana Beachtown Resort & Villas
Berawa
Secana Beachtown Resort & Villas
Berawa
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Kitchenette
- Wasserij
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 41 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
41 beoordelingen
De prijs is € 266
€ 266
inclusief belastingen en toeslagen
4 sep - 5 sep

THE SAND Suites & Villas
Baai van Jimbaran
THE SAND Suites & Villas
Baai van Jimbaran
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
8.0 van 10, Zeer goed, 3 beoordelingen
8,0
Zeer goed
3 beoordelingen
De prijs is € 110
€ 110
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

Frangipani House & Spa by Ecommerceloka
Babakan
Frangipani House & Spa by Ecommerceloka
Babakan
- Zwembad
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 16
€ 16
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Scala Bed And Beyond
Umalas
Scala Bed And Beyond
Umalas
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.2 van 10, Goed, 5 beoordelingen
7,2
Goed
5 beoordelingen
De prijs is € 23
€ 23
inclusief belastingen en toeslagen
9 sep - 10 sep

The Sanyas Suite
Petitenget
The Sanyas Suite
Petitenget
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Kitchenette
9.2 van 10, Fantastisch, 163 beoordelingen
9,2
Fantastisch
163 beoordelingen
De prijs is € 81
€ 81
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

Villa Cala d'Alga by BaliSuperHost
Babakan
Villa Cala d'Alga by BaliSuperHost
Babakan
- Gratis parkeren

The Kons Villa Bali Seminyak
Petitenget
The Kons Villa Bali Seminyak
Petitenget
- Zwembad
- Kitchenette
- Wasserij
- Gratis parkeren
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 15 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
15 beoordelingen
De prijs is € 183
€ 183
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Royal Cottage Nusa Lembongan
Mushroom Bay
Royal Cottage Nusa Lembongan
Mushroom Bay
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
8.8 van 10, Uitstekend, 11 beoordelingen
8,8
Uitstekend
11 beoordelingen
De prijs is € 91
€ 91
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Aria Exclusive Villa and Spa
Petitenget
Aria Exclusive Villa and Spa
Petitenget
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Kitchenette
- Gratis parkeren
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 233 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
233 beoordelingen
De prijs is € 135
€ 135
inclusief belastingen en toeslagen
5 sep - 6 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Jl. Pemelisan Agung Jl. Pantai Berawa,, Canggu, Kec. Kuta Utara, Kabupaten, Canggu, Bali, 80361
In de buurt
- Berawa Beach - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Nelayan Beach - 11 min. wandelen - 0.9 km
- Batu Bolong Beach - 12 min. wandelen - 1.1 km
- Atlas Beach Fest - 13 min. wandelen - 1.2 km
- Canggu Beach - 15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 58 min. rijden
- Luchthaventransport
Restaurants
- Motel Mexicola - 5 min. rijden
- Miss Fish - 9 min. wandelen
- Sand Bar Batu Bolong - 5 min. rijden
- Bella. Canggu - 9 min. wandelen
- Milano - 10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Secana Beachtown
- Secana Beachtown puts you within a 10-minute drive of Seminyak Beach and Berawa Beach. Guests can relax at the sauna, work out at the fitness center, or grab a bite to eat at the restaurant. Other features include an outdoor pool and a garden.
Overzicht
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Kinderen
- Oppasservices
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Een restaurant
Op reis met kinderen
- Een speeltuin
- Kinderopvang
Werken tijdens je reis
- Een businesscentrum
Diensten
- Een conciërgeservice
- Een wasserij
Voorzieningen
- Een kluis bij de receptie
- Een tuin
- Fitnessfaciliteiten
- Een buitenzwembad
- Een sauna
Toegankelijkheid
- Een lift
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Secana Beachtown?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Secana Beachtown?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat is er in Secana Beachtown en omgeving zoal te doen?
Secana Beachtown heeft een buitenzwembad en een sauna, naast een fitnesscentrum en een tuin.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Secana Beachtown?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
In wat voor omgeving bevindt Secana Beachtown zich?
Secana Beachtown ligt op een korte 3 minuten lopen van Berawa Beach en 20 minuten loopafstand van Canggu Plein.