Atlas Walnut Hotel

Accommodatieklasse: 3
Hotel in de bergen met volledig uitgeruste spa, in de buurt van Cascade Imlil

Kies datums om prijzen te bekijken

Atlas Walnut Hotel features a rooftop terrace and puts you just a 5-minute drive from Toubkal National Park. Guests can keep active with onsite hiking/biking trails, and free perks include WiFi, self parking, and local cuisine breakfast daily between 8:00 AM and 9:30 AM. Also, this hotel is within a short drive of Cascade Imlil.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Op verzoek
  • Restaurant
  • Volledig uitgeruste spa
  • Dakterras
  • Skiopslag
  • Koffiebar/café
  • Kinderopvang in de kamer
  • Vergaderruimtes
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Tuin
  • Een gemeenschappelijke woonkamer

Voor gezinnen (6)

  • Een babysitter/kinderoppas (toeslag)
  • Privébadkamers
  • Een tuin
  • Klimaatregeling voor airconditioning
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 45
inclusief belastingen en toeslagen
29 sep - 30 sep

Kameropties

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op bergen

  • Uitzicht op de bergen
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op bergen

  • Uitzicht op de bergen
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Panorama kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op bergen, uitzicht op gebergte

  • Uitzicht op de bergen
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
DR Talaoul, Imlil, Marrakech-Safi, 42152

In de buurt

  • Nationaal Park Toubkal - 11 min. wandelen - 1.0 km
  • Cascade Imlil - 15 min. rijden - 5.5 km
  • Talamrout Top - 26 min. rijden - 9.4 km
  • Souk Hebdomadaire Ansi - 38 min. rijden - 20.8 km
  • Barrage Ouirgane - 54 min. rijden - 37.1 km

Lokaal vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪La Table De Tigmi - ‬10 min. wandelen
  • Tawont N'tkhssa
  • ‪Pass And Tea - ‬9 min. rijden
  • ‪Atelier De Cuisine - ‬10 min. wandelen
  • ‪Restaurant Terrasse D'imlil - ‬11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Atlas Walnut Hotel

  • Atlas Walnut Hotel features a rooftop terrace and puts you just a 5-minute drive from Toubkal National Park. Guests can keep active with onsite hiking/biking trails, and free perks include WiFi, self parking, and local cuisine breakfast daily between 8:00 AM and 9:30 AM. Also, this hotel is within a short drive of Cascade Imlil.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 6 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en op elk moment
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
    • De accommodatie rekent 3 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
    • De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
    • Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
    • Het is vanwege de lokale wetgeving misschien niet mogelijk om een kamer met je partner te delen als je niet getrouwd bent

Kinderen

    • Tot 2 kinderen (t/m 2 jaar) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
    • Geen babybedden
    • Oppasservices*
    • Kinderopvang met toezicht*

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur lang)*

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • ???

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis lokaal ontbijt dagelijks ontbijt 08.00 uur–09.30 uur
  • Een restaurant
  • Een koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Privé-picknicks
  • Een waterdispenser

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis
  • Kinderactiviteiten met toezicht (toeslag)
  • Kinderspelletjes

Activiteiten

  • Boerderijlessen
  • Wandel/fietsroutes
  • Kooklessen
  • Mountainbiking
  • Bergklimmen
  • Paardrijden

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimtes
  • Gemeenschappelijke werkruimte
  • Conferentieruimte (12 vierkante meter)

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte
  • Fietsenopslag
  • Een skiopslagruimte
  • Romantische pakketten

Voorzieningen

  • Een dakterras
  • Een tuin
  • Een picknickplaats
  • Een gemeenschappelijke woonkamer
  • Een fietsenstalling
  • Een volledig uitgeruste spa
  • Minstens 80% voedingsproducten uit de korte keten
  • Veganistische gerechten
  • Vegetarische gerechten
  • Tours en activiteiten van plaatselijke eigenaars en organisatoren
  • Onderwijs over de plaatselijke cultuur en het plaatselijke ecosysteem
  • Minstens 80% ledverlichting
  • Gedetailleerd beleid tegen voedselverspilling
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Geen water in plastic flessen
  • Een waterdispenser
  • Alleen herbruikbare kopjes
  • Alleen herbruikbaar tafelgerei
  • Een vuurkorf
  • Tuinmeubelen

Toegankelijkheid

  • ???
  • 6 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen ter plaatse

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Een waterkoker
  • Pantoffels

Slaap lekker

  • Een reisbedje
  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een laptopwerkplek
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Gratis theezakjes/instant koffie

Meer

  • Dispenser voor losse toiletartikelen
  • Alleen waterbesparende douches
  • Alleen waterbesparende toiletten
  • Reisgidsen/tips

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van dit hotel hotel. De spa is uitgerust met een stoombad en een Turks bad/hammam. De spa is dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.22 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 60 per voertuig (enkele reis, ruimte voor 17 personen)
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid
  • Voor betalingen met een creditcard geldt een toeslag van 3 procent

Kinderen & extra bedden

  • Kinderopvang in de kamer (toeslag) is beschikbaar tegen een toeslag
  • De kinderopvang met toezicht is beschikbaar tegen een toeslag
  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je babybedden wilt reserveren

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Huren voor een lange periode mogelijk.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Atlas Walnut Hotel?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Atlas Walnut Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Atlas Walnut Hotel een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 60 per voertuig, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Atlas Walnut Hotel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid).

Wat is er in Atlas Walnut Hotel en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere wandel/fietsroutes. Je kunt hier van een spabehandeling genieten en vindt er onder andere een Turks bad en een picknickplaats. Atlas Walnut Hotel biedt ook een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Atlas Walnut Hotel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Atlas Walnut Hotel zich?

Atlas Walnut Hotel bevindt zich aan een rivier. Je vindt er populaire attracties zoals Nationaal Park Toubkal, gelegen op 4 minuten rijden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Atlas Walnut Hotel

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room very friendly staff and food was very good, peaceful area!!!