Vakantiehuis
Wohnung im Feriendorf Rugana
Accommodatieklasse: 3
Appartement in Dranske met een buitenzwembad en een binnenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Wohnung im Feriendorf Rugana





Enjoy your visit to Dranske with a stay at this apartment. Guests can splash around at the outdoor pool or indoor pool, and the sauna makes for a relaxing end to the day. The property features a washer/dryer.
Geheel appartement
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 3
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Binnenzwembaden en buitenzwembaden
- Sauna
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Een wasmachine/droger
- Gratis parkeerplaatsen
- Buitenzwembaden
- Binnenzwembaden
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Sunday Resort Rügen
Sagard
Sunday Resort Rügen
Sagard
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Huisdiervriendelijk
8.2 van 10, Zeer goed, 632 beoordelingen
8,2
Zeer goed
632 beoordelingen
De prijs is € 106
€ 106
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Hotel Binzer Hof
Binz
Hotel Binzer Hof
Binz
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Wasserij
8.8 van 10, Uitstekend, 93 beoordelingen
8,8
Uitstekend
93 beoordelingen
De prijs is € 88
€ 88
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Dorint Seehotel Binz-Therme Binz/Rügen
Binz
Dorint Seehotel Binz-Therme Binz/Rügen
Binz
- Zwembad
- Spa
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 407 beoordelingen
8,6
Uitstekend
407 beoordelingen
De prijs is € 234
€ 234
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Mariandl am Meer
Binz
Mariandl am Meer
Binz
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
9.0 van 10, Fantastisch, 90 beoordelingen
9,0
Fantastisch
90 beoordelingen

IFA Rügen Hotel & Ferienpark
Binz
IFA Rügen Hotel & Ferienpark
Binz
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
8.4 van 10, Zeer goed, 718 beoordelingen
8,4
Zeer goed
718 beoordelingen
De prijs is € 129
€ 129
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Hotel Badehaus Goor
Putbus
Hotel Badehaus Goor
Putbus
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 380 beoordelingen
9,0
Fantastisch
380 beoordelingen
De prijs is € 162
€ 162
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

DORMERO Strandhotel Rügen
Binz
DORMERO Strandhotel Rügen
Binz
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 304 beoordelingen
8,8
Uitstekend
304 beoordelingen
De prijs is € 81
€ 81
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

A-ROSA Kurhaus Binz
Binz
A-ROSA Kurhaus Binz
Binz
- Zwembad
- Spa
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 279 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
279 beoordelingen
De prijs is € 233
€ 233
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Landhotel Kastanienallee
Putbus
Landhotel Kastanienallee
Putbus
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 317 beoordelingen
8,8
Uitstekend
317 beoordelingen
De prijs is € 85
€ 85
inclusief belastingen en toeslagen
15 sep - 16 sep

Strandresidenzen Binz
Binz
Strandresidenzen Binz
Binz
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Wasserij
- Niet-roken
8.6 van 10, Uitstekend, 162 beoordelingen
8,6
Uitstekend
162 beoordelingen
De prijs is € 102
€ 102
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Dranske, Mecklenburg-West Pomerania
In de buurt
- Strand von Nonnewitz - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Strand van Breege-Juliusruh - 15 min. rijden - 12.0 km
- Hafen von Sassnitz - 48 min. rijden - 42.8 km
- Störtebeker Festival - 53 min. rijden - 48.1 km
- Binzer Strand - 55 min. rijden - 51.7 km
Lokaal vervoer
- Rostock (RLG-Laage) - 152 min. rijden
- Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 119,6 mijl/192,5 km
- Station Sagard - 30 min. rijden
- Bahnhof Lancken - 32 min. rijden
- Bahnhof Lietzow (Rügen) - 33 min. rijden
Restaurants
- Kaffeegruss Rösterei Cafe - 17 min. rijden
- Rügenhof - 17 min. rijden
- Café & Bar Sahne - 11 min. rijden
- Schifferkrug Kuhle - 7 min. rijden
- Surfbar Dranske - 11 min. rijden
Over deze accommodatie
Wohnung im Feriendorf Rugana
- Enjoy your visit to Dranske with a stay at this apartment. Guests can splash around at the outdoor pool or indoor pool, and the sauna makes for a relaxing end to the day. The property features a washer/dryer.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 1 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 16.00 uur en 17.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
- Uitchecken om 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan*
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Een buitenzwembad
- Een binnenzwembad
- Een verwarmd zwembad
- Sauna
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
Slaapkamers
- 1 slaapkamer
- Beddengoed voorzien
Badkamers
- 2 badkamers
- Handdoeken
Wasvoorzieningen
- Een droogkast
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
- EUR 18.0 per huisdier per nacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
- Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- Individueel gemeubileerd
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 18.0 per huisdier, per nacht
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Wohnung im Feriendorf Rugana gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Wohnung im Feriendorf Rugana heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Is er een zwembad bij dit appartement?
Ja, je beschikt er over een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 18.0 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit appartement?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit appartement?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je dient uiterlijk om 09.00 uur uit te checken.
Wat is er in Wohnung im Feriendorf Rugana en omgeving zoal te doen?
Wohnung im Feriendorf Rugana heeft een buitenzwembad en een sauna.
In wat voor omgeving bevindt Wohnung im Feriendorf Rugana zich?
Wohnung im Feriendorf Rugana ligt op slechts 7 minuten loopafstand van Strand von Nonnewitz.