Vakantiehuis
78 Findhorn
Accommodatieklasse: 3
Een accommodatie in Forres, met keuken
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor 78 Findhorn





Adjacent to a golf course, this cottage is a great choice for a stay in Forres. You'll have free perks like WiFi and self parking. A garden, a kitchen, and a refrigerator are other features.
Beoordelingen
8,08,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
Voornaamste voorzieningen
(3)
Voornaamste voorzieningen (3)
- Vlak bij het strand
- Tuin
- Speeltuin
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Een speeltuin
- 3 slaapkamers
- Een keuken
- Privébadkamers
- Een tuin
- Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 735
€ 735
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

The Old Mill Inn
Forres
The Old Mill Inn
Forres
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
7.4 van 10, Goed, 36 beoordelingen
7,4
Goed
36 beoordelingen
De prijs is € 64
€ 64
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Cormack Lodge - Brodie Castle
Forres
Cormack Lodge - Brodie Castle
Forres
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling

Cluny Hill Hotel
Forres
Cluny Hill Hotel
Forres
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
6.8 van 10, 29 beoordelingen
6,8
29 beoordelingen
De prijs is € 44
€ 44
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Ardross Glencairn
Stadscentrum van Inverness
Ardross Glencairn
Stadscentrum van Inverness
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Niet-roken
9.0 van 10, Fantastisch, 948 beoordelingen
9,0
Fantastisch
948 beoordelingen
De prijs is € 194
€ 194
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

The Glen Mhor Hotel and Uile-bheist Brewery & Distillery
Stadscentrum van Inverness
The Glen Mhor Hotel and Uile-bheist Brewery & Distillery
Stadscentrum van Inverness
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 1.002 beoordelingen
8,6
Uitstekend
1.002 beoordelingen
De prijs is € 304
€ 304
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

AC Hotel by Marriott Inverness
Stadscentrum van Inverness
AC Hotel by Marriott Inverness
Stadscentrum van Inverness
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 1.000 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
1.000 beoordelingen

Kingsmills Hotel
Crown
Kingsmills Hotel
Crown
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
9.0 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
9,0
Fantastisch
1.000 beoordelingen
De prijs is € 300
€ 300
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Courtyard by Marriott Inverness Airport
Inverness
Courtyard by Marriott Inverness Airport
Inverness
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.0 van 10, Fantastisch, 1.001 beoordelingen
9,0
Fantastisch
1.001 beoordelingen
De prijs is € 224
€ 224
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Columba Hotel Inverness by Compass Hospitality
Stadscentrum van Inverness
Columba Hotel Inverness by Compass Hospitality
Stadscentrum van Inverness
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
7.6 van 10, Goed, 1.002 beoordelingen
7,6
Goed
1.002 beoordelingen
De prijs is € 230
€ 230
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Macdonald Lochanhully Woodland Club
Carrbridge
Macdonald Lochanhully Woodland Club
Carrbridge
- Zwembad
- Kitchenette
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
8.0 van 10, Zeer goed, 143 beoordelingen
8,0
Zeer goed
143 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

78 Findhorn, Forres, Scotland, IV36 3YF
In de buurt
- Universal Hall Arts Centre - 2 min. rijden - 2.0 km
- Culbin Sands - 13 min. rijden - 1.3 km
- Brodie Castle - 15 min. rijden - 18.6 km
- Macallan Distillery - 46 min. rijden - 46.5 km
- Inverness Castle - 55 min. rijden - 63.2 km
Lokaal vervoer
- Inverness (INV) - 42 min. rijden
- Forres Station - 12 min. rijden
- Elgin Station - 22 min. rijden
- Nairn Station - 28 min. rijden
Restaurants
- Cafe 1496 - 8 min. rijden
- Brodie Countryfare - 12 min. rijden
- Mosset Tavern - 9 min. rijden
- Kimberley Inn - 2 min. wandelen
- The Potting Shed - 9 min. rijden
Over deze accommodatie
78 Findhorn
- Adjacent to a golf course, this cottage is a great choice for a stay in Forres. You'll have free perks like WiFi and self parking. A garden, a kitchen, and a refrigerator are other features.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en 23.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
- De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Strand
- Dicht bij het strand
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
- Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
- Speeltuin
Keuken
- Koelkast
- Microgolfoven
- Vaatwasser
- Kookgerei, borden, bestek
- Broodrooster
Slaapkamers
- 3 slaapkamers
Badkamers
- 2 badkamers
- Douche
Buitenruimtes
- Tuin
Wasvoorzieningen
- Een wasmachine
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Rookvrije accommodatie
Diensten en comfort
- Geen huishoudservice
Ligging hoogtepunten
- Naast een golfbaan
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- Individueel gedecoreerd
- Individueel gemeubileerd
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Ja, huisdieren zijn welkom.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Er is ook parkeergelegenheid ter plaatse die niet op straat is.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in 78 Findhorn en omgeving zoal te doen?
78 Findhorn heeft een tuin.
Heeft 78 Findhorn een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een broodrooster, kookgerei en een koelkast.
In wat voor omgeving bevindt 78 Findhorn zich?
78 Findhorn ligt op slechts 19 minuten loopafstand van Culbin Sands.