Sandy Resort

Accommodatieklasse: 3
Resort in Nagercoil met een buitenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Take in the views from the rooftop terrace when you stay at Sandy Resort. After having fun at the outdoor pool, you can grab a bite to eat at the restaurant.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Dagelijks
  • Restaurant
  • Buitenzwembaden
  • Dakterras
  • 24-uurs roomservice
  • 24-uurs receptie
  • Tuin

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Een tuin
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Klimaatregeling voor airconditioning
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Buitenzwembaden
De huidige prijs is € 58
inclusief belastingen en toeslagen
1 okt - 2 okt

Kameropties

Elite kamer

  • 34 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Premium kamer

  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Premium suite

  • 56 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Agasteeswaram-Kanyakumari Rd, Kanniyakumari, Nagercoil, TN, 629702

In de buurt

  • Strand van Kanyakumari - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • Bhagavathy Amman Temple - 15 min. wandelen - 1.3 km
  • Kumari Amman Tempel - 18 min. wandelen - 1.5 km
  • Gandhi Mandapam - 18 min. wandelen - 1.5 km
  • Vivekananda Gedenkteken - 8 min. rijden - 2.0 km

Lokaal vervoer

  • Thiruvananthapuram (TRV-Internationale luchthaven Trivandrum) - 146 min. rijden
  • Station Kanniyakumari - 9 min. lopen
  • Station Suchindram - 19 min. rijden
  • Station North Panakudi - 25 min. rijden

Restaurants

  • ‪The Curry Restaurant - ‬14 min. wandelen
  • ‪The Garden Cafe - ‬15 min. wandelen
  • ‪Hotel Annapoorna - ‬16 min. wandelen
  • ‪Sangam Restaurant - ‬11 min. wandelen
  • ‪Sebaa Multicusine Restaurant - ‬15 min. wandelen

Over deze accommodatie

Sandy Resort

  • Take in the views from the rooftop terrace when you stay at Sandy Resort. After having fun at the outdoor pool, you can grab a bite to eat at the restaurant.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 15 dit resort

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en 13.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis beveiligde plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Gratis beveiligde plaatsen voor valetparkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt dagelijks ontbijt 07.30 uur–10.30 uur
  • Een restaurant
  • 24-uurs roomservice

Diensten

  • Een 24-uurs receptie

Voorzieningen

  • Een dakterras
  • Een tuin
  • Een buitenzwembad
  • Een entertainmentruimte buiten

Toegankelijkheid

  • ???

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning

Heerlijk genieten

  • Balkons of terrassen

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie 167/2025
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Sandy Resort?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Sandy Resort?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Sandy Resort?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Sandy Resort?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 13.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Sandy Resort en omgeving zoal te doen?

Sandy Resort heeft een buitenzwembad en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Sandy Resort?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Sandy Resort ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon of patio.

In wat voor omgeving bevindt Sandy Resort zich?

Sandy Resort ligt op slechts 9 minuten lopen van Station Kanniyakumari en 13 minuten loopafstand van Strand van Kanyakumari.